עורכי דין פורום עורכי דין פורום בית משפט לתעבורה העמדת רכב שלא כדין לבעל מוגבלות
מנהל/ת הפורום: עו"ד אביתר גולני
053-9370230


העמדת רכב שלא כדין לבעל מוגבלות

לינור ס 18/5/2017 17:15
אשמח לעזרה, בחודש פברואר הסעתי את אבי בעל נכות 97 אחוז לרופא מומחה, כיוון שהרכב שלי לא נושא תו נכה ולא הייתה שום חנייה פנויה אשר קרובה למפתן המרפאת מומחה - עצרתי מול הבניין ללא הפרעה לתנועה ואיפשרתי לאבי לרדת מהרכב ( לא ירדתי או דוממתי מנוע) מהלך העצירה היה לכל היותר דקה. העצירה התבצעה מול כניסה לחניון ומול הבניין עצמו (הסיבה שעצרתי את הרכב שם היא שאסטרטגית זו הנק הקרובה ביותר עבור אבי אשר סובל מבעיות תנועה וכיוון ששאר המדרכה מהנק בה עצרתי לאבי ו200 מטר קדימה מגודרת במעקה בטיחות - דבר אשר אינו מאפשר לאבי לרדת מהרכב ולעבור למדרכה בקלות עבור אדם הסובל ממוגבלות. פקחי הערייה צילמו את הרכב תוך כדי נסיעה ברחוב ולא עצרו לרשום את הדוח מולי והוא נמסר לי בדואר רשום. נוסף על כך נעשתה טעות בדוח - ציינו את המיקום בו העמדתי את הרכב לא נכון. השאלה שלי האם ניתן לערער על כך? לא מנעתי תנועה מאף רכב גם לא יציאה מהחניון - ניתן לראות בתמונה - ולא יצאתי מהרכב אפילו ואבי היה עימי על מנת להוכיח כי הוא בעל מוגבלויות - הפקחים לא טרחו לברר - האם פיקוח נפש הינו עולה על העמדת רכב בניגוד לחוק כאשר לא נעשית הפרעה לתנועה ואין גישה אחרת אפשרית? האם יש עילה כלשהיא לעירעור?
ערעור על דו"ח פקחאביתר גולני, משרד עו24/5/2017 8:08
שלום רב, לדעתי חובה להגיש בקשה לביטול בנסיבות, תתארי אותן במדוייק כולל צירוף של הזימון של אביך ותעודה. תדרשי את הצילום יתכן שיראו שאת בתוך הרכב. אל תמתיני לצילום תפני לביטול כבר עכשיו ולא להסס לבקש להשפט אם לא מבטלים.


שאלו את מנהל/ת הפורום: אביתר גולני, משרד עורכי דין  053-9370230
עוד שאלות שנשאלו בנושא בית משפט לתעבורה:
דוח על חנייה בתמרור 437רות הופמן11/1/2018 16:22
המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר.