מנהל/ת הפורום: עו"ד סימה רמתי
053-7933116


האם מותר לי לפטר עובדת משק בית?

יעל כהן14/11/2017 16:19
שלום, אני מעסיקה עובדת משק בית לצורך נקיון בביתי. העובדת בהריון. האם מותר לי לפטר אותה?
פטורי אשה בהריון עו"ד סימה רמתי אסרף14/11/2017 16:40
סעיף 9 לחוק עבודת נשים אסור לפטר עובדת בהריון אם הועסקה מעל 6 חודשים אצל המעסיק אלה אם ניתן היתר ממונה על עבודת נשים במשרד העבודה והרווחה . במידה והעובדת מועסקת פחות מששה חודשים מותר לפטר אולם שהפיטורין לא יהיו עקב ההריון אלא מסיבות אחרות ויהיה עליך להוכחי שאכן כך ממולץ לפנות להמשך ייעוץ


שאלו את מנהל/ת הפורום: עו"ד ומגשרת- סימה רמתי אסרף   053-7933116
עוד שאלות שנשאלו בנושא ייעוץ למעסיקים בעבודה:
המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר.