עורכי דין פורום עורכי דין פורום סמים נתפסתי עם קססה של נייס גאי
מנהל/ת הפורום: עו"ד אורי בר-משה
057-9428838

נתפסתי עם קססה של נייס גאי

יורם 14/10/2012 11:49
תפסו אותי עוד חבר וידידה ישבנו שלושתינו, הקססה הייתה אצל הידידה, באה משטרה ותפסו אותנו, הם לקחו אותנו לתחנה עשו לנו חקירה ולא עשו בדיקות שתן, שיחררו אותנו משהו כמו אחרי 4-5 שעות לאחר המקרה, עכשיו השאלה שלי האם ימשיכו עפ החקירות או שזהו נגמר? , ועוד דבר יש אפשרות שהם יזמינו אותנו לתת שתן ? תודה ויום טוב :)
החזקת סמים- תשובה יאיר מושיוב, עו"ד 14/10/2012 15:06
לא מובן משאלתך אם זוהי הסתבכותך/כם הראשונה עם המשטרה בעבירות סמים בפרט ובעבירות פליליות בכלל. בגדול, ניתן לנסות לסגור את התיק, אולם נחוצים יותר פרטים באשר לנסיבות, רקע, כמות ועוד. אני מבין משאלתך שלא התייעצתם עם עו"ד בטרם חקירתכם. חבל, אבל כעת המצב הוא שיש לבחון את המצב רק לאחר היוועצות. התיק פתוח עד שתשמעו אחרת, ולא בהכרח תשמעו אחרת בהיעדר מעורבות משפטית מקצועית. בשורה התחתונה, ייתכן שיעברו חודשים ויותר עד שתשמעו מהמשטרה/תביעות בפעם הבאה, ואז זה כבר יהיה מאוחר מדי. פנו לעו"ד פלילי שיסייע ויתנהל מול המשטרה כבר בשלב מוקדם זה. עו"ד פלילי- יאיר מושיוב

שאלו את מנהל/ת הפורום: עו"ד אורי בר-משה  057-9428838
נתפסתי עם קססה של נייס גאי יורם 14/10/2012 15:47
תפסו אותי עוד חבר וידידה ישבנו שלושתינו, הקססה הייתה אצל הידידה, באה משטרה ותפסו אותנו, הם לקחו אותנו לתחנה עשו לנו חקירה ולא עשו בדיקות שתן, שיחררו אותנו משהו כמו אחרי 4-5 שעות לאחר המקרה, עכשיו השאלה שלי האם ימשיכו עפ החקירות או שזהו נגמר? , ועוד דבר יש אפשרות שהם יזמינו אותנו לתת שתן ? זו הפעם הראשונה שלי שהסתבכתי עם משטרה , האם יקלו עליי ? , ועוד דבר החבר שהיה איתי הוא חייל והוא גם שואל אם הסיפור הזה יגיע לצבא , לאותו חבר גם היה פעם חיפוש בבית על סמים , זימון לתחנה לתת בדיקות שתן ולמזלו יצא נקי , ולאחר חודש או חודשיים שלחו לו מכתב שהתיק נסגר מחוסר ראיות , תודה ויום טוב ! נ.ב אני עוד חודש מתגייס האם המקרה הזה יהרוס לי את השירות הצבאי שלי ? , אני רוצה לשרת במשמר הגבול .

שימוש בסמים בצוותא- המשך יאיר מושיוב, עו"ד 14/10/2012 17:39
ישנה אפשרות לסייע לך כבר בשלב זה, וכך גם לחברך, למרות שייתכן שהרקע השונה שלכם ישפיע על ההתנהלות. לידיעתך, כל עוד התיק פתוח, לצה"ל ישנה מדיניות שלא לגייס בעלי תיק פלילי תלוי ועומד (אולם הדבר אינו מוחלט ובלתי ניתן לשינוי). אמליץ לך ולחבריך לפנות כבר השבוע לעו"ד פלילי. אשמח לעמוד לרשותכם ולסייע לכם ביחד או לחוד. לא אמרת אם אתה עדיין קטין (או היית קטין בעת שתפסו אתכם). עו"ד פלילי- יאיר מושיוב

עוד שאלות שנשאלו בנושא סמים:
אחזקת סמים - מספר שאלות אנונימי 19/4/2014 15:28
החרמת מחשב בחיפוש עם צו דניאל 24/3/2014 19:08
המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר.