מנהל/ת הפורום: עו"ד ונוטריון גיא פרבמן
053-9429005


סעיף 71 לחוק המקרקעין

גיא 5/12/2010 16:57
האם לצורך בנית דירות בגג לפי תמ"א 38 בשטח העולה על 1/3 משטח הדירות בבניין (למשל בונים דירות כולל חדר יציאה לגג) ניתן לקבל אישור הדיירים לפי סעיף 71 לחוק המקרקעין, דהיינו ברוב של 3/4 או שיש צורך בהסכמת כל הדיירים? אודה לתשובתך. אשמח אם תפני אותי לפסק דין של המפקח/ת בנדון.
סעיף 71 לחוק המקרקעין עו"ד קרן כהן בלחרסקי 15/12/2010 10:29
גיא שלום, יש צורך ברוב של 100% מדיירי הבניין במקרה הנ"ל. ניתן להגיש בקשה להיתר רק לגבי קומת התמ"א ברוב של שני שליש ולאחר אישור המפקחת להגיש בקשה לתיקון ההיתר. בברכה, קרן כהן בלחרסקי, עו"ד


שאלו את מנהל/ת הפורום: גיא פרבמן משרד עורכי דין ונוטריון  053-9429005
 
עוד שאלות שנשאלו בנושא תמ"א 38:
צילום ופענוח של תצלום אוויר עו"ד זבולון שליש 26/11/2014 19:37
תמ"א 38 באיזור בית שמש חני 23/11/2014 17:58
טיוטת חוזה עבור תמ"א 38-2 קובי 23/11/2014 15:37
דייר בבית משותף סרבן תמ"א מיכאלה כספי 19/11/2014 13:32
המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר.