שלח הודעה ללא התחייבות
עורכי דין פורומים משפטיים פורום משפט פלילי גניבת הזמנות ומוצרים מתיבת דואר

גניבת הזמנות ומוצרים מתיבת דואר

בת אל 19/12/2015 3:03
שלום .. אני רוצה לברר לגביי גנבה מתיבת דואר. יש איזה משפחה בבניין שלי שגונבת לי את הדואר שאני מזמינה מאתרי אינטרנט כגון איביי או עלי אקספרס . היא לוקחת את ההזמנות מהתיבת הדואר שלי אלו מכתבים שרושמים עליהם השם המלא שלי ואפילו רשום הטלפון שלי. הם לקחו לי דברים מהתיבה כבר שלוש פעמים ורציתי לדעת אם אני יתלונן במשטרה באמת ילכו לטובתי .. אשמח לתשובה תודה רבה
עוד שאלות שנשאלו בנושא משפט פלילי:
המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר.
(פרסום ממומן)

יהושוע (שוקי) בלנגה -משרד עו"ד יהושוע (שוקי) בלנגה -משרד עו"ד אזור הצפון 053-9428843 עוסק בתחום הנזיקין לגווניו, בעבירות כלכליות ובצווארון לבד
עו"ד פלילי – גיל באיער עו"ד פלילי – גיל באיער אזור המרכז 053-9428974 תובע משטרתי לשעבר, ייעוץ ראשוני חינם 24 שעות
עו"ד רועי ברומר עו"ד רועי ברומר אזור המרכז 053-7933126 משרדנו עוסק בתחומי דיני משפחה על כל אופניו בדגש על זכויות הילד ומזונות
עו"ד חגית רייזמן-אבודרהם עו"ד חגית רייזמן-אבודרהם ירושלים והסביבה 053-9428412 משפט פלילי, דין משמעתי, עבריינות נוער, דיני תעבורה, חנינות.
משרד עו"ד גיורא זילברשטיין משרד עו"ד גיורא זילברשטיין אזור השפלה והסביבה 053-9428560 עוסק במשפט הפלילי על כל רבדיו
אגמי כהן סבג ושות` - משרד עו"ד אגמי כהן סבג ושות` - משרד עו"ד אזור המרכז 053-7933110 בראשות ראש יאח"ה לשעבר עוסק הפלילי וצווארון לבן
מוטי אדטו מוטי אדטו ירושלים והסביבה 053-9377926 עו"ד פלילי באזור מרכז וירושלים בעל 18 שנות ניסיון בייצוג נורמטיביים במשפט פלילי