שלח הודעה ללא התחייבות
עורכי דין פורומים משפטיים פורום משפט פלילי בעל המוסך לא הסכים להחזיר לנו את הכסף
רשימת עורכי דין בתחום
מאמרים ופסקי דין בתחום

בעל המוסך לא הסכים להחזיר לנו את הכסף

נעמה משה 20/12/2016 15:51
רכשתי אופנוע ממוסך קוקי בייקס ושילמתי לן לפני שקיבלתי את האופנוע והרשיונות 1500 שח יום לאחר מכן התחרטתי ובן זוגי הגיעה למוסך וביקש מהם שלא יעלו אותו על הליפט ויטפלו באופנוע כי איננו רוצים לרכוש. ביקשתי את הכסף חזרה ומכיוון שחתמתי לו על טופס רכישה בעל המוסך אמר שאני מחוייבת לו והוא מחוייב לי ושהוא העלה את האופנוע וכבר עשה לו טיפולים למרות שביקשנו שלא יעשה את זה ולא הסכים להחזיר לנו את הכסף, ראינו שאין לנו ברירה נתנו לו צ׳קים על כל שאר הסכום והלכנו משם בלי האופנוע הוא אמר שנבוא אחרי יומיים לקחת את האופנוע וככה עשינו! הגענו אחרי יומיים הוא נתן לנו את הרשיון של האופנוע. שמנו לב שברישיון של האופנוע הקילומטר רשום 62,000 ומתחת רשום ובעט ״טעות בהקלדה 42,000 קילומטר.. התקשרתי אליו ושאלתי אותו מדוע זה רשום ככה הוא אמר לי שמי שעשה טסט לאופנוע התבלבל ורשם בכתב יד וביקש ממני להוציא מהמכונה של משרד הרישוי רשיון חדש ושני יראה את אותו הדבר הוצאתי והיה רשום האופנוע עשה 10,000 קילומטר אני חייבת לציין שבעל המוסך לפני זה אמר לנו שהוא קיבל את האופנוע מהמשטרה ושהוא היה אופנוע גנוב והלוחות של הקילומטר הוחלף.. אף אחד לא רוצה לקנות ממני את האופנוע כי חושבים שאני רמאית ואני מפחדת שברגע ששוטר יעצור אותי לבדיקה הוא יחשוב שמשהו לא בסדר .. בבקשה חייבת עזרה
עוד שאלות שנשאלו בנושא משפט פלילי:
המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר.
(פרסום ממומן)

עו"ד פלילי – גיל באיער עו"ד פלילי – גיל באיער אזור המרכז 053-9428974 תובע משטרתי לשעבר, ייעוץ ראשוני חינם 24 שעות
עו"ד רועי ברומר עו"ד רועי ברומר אזור המרכז 053-7933126 משרדנו עוסק בתחומי דיני משפחה על כל אופניו בדגש על זכויות הילד ומזונות
יהושוע (שוקי) בלנגה -משרד עו"ד יהושוע (שוקי) בלנגה -משרד עו"ד אזור הצפון 053-9428843 עוסק בתחום הנזיקין לגווניו, בעבירות כלכליות ובצווארון לבד
משרד עו"ד גיורא זילברשטיין משרד עו"ד גיורא זילברשטיין אזור השפלה והסביבה 053-9428560 עוסק במשפט הפלילי על כל רבדיו
אגמי כהן סבג ושות` - משרד עו"ד אגמי כהן סבג ושות` - משרד עו"ד אזור המרכז 053-7933110 בראשות ראש יאח"ה לשעבר עוסק הפלילי וצווארון לבן
מוטי אדטו מוטי אדטו ירושלים והסביבה 053-9377926 עו"ד פלילי באזור מרכז וירושלים בעל 18 שנות ניסיון בייצוג נורמטיביים במשפט פלילי