שלח הודעה ללא התחייבות
רשימת עורכי דין בתחום
מאמרים ופסקי דין בתחום

ביטול עסקה לרכישת ברזי מטבח

לירז11/1/2017 16:36
היי רכשתי בסניף הום סנטר 2 ברזים למטבח .שילמתי במזומן . שאלתי את הקוםאית הראשית שאם אתחרט וארצה להחזיר באותו יום האם אקבל החזר כספיאמרקו לי שכן . חזרתי אחרי שעתיים עם המוצר , חדש , שלא נעשה בו שימוש לאחר דיונים של שעות לא החזירו לי שום זיכוי כספי למרות למרות שעברו רק שעתיים מהקנייה . הם שחררו אותי משם עם זיכוי למימוש שאיני זקוק לו לאחר שסירבתי לקבל שק עוד 14 ימי עסקים פחות 5 אחוז ביטול עסקה . סכום הקנייה היתה 1040 שח . הוליכו אותי שולל, שיקרו אותי , היחס היה מחפיר בטונים גבוהים . מה עושים מצב כזה ??? האם חוק להגנת הצרכן מגן עליי כצרכן
תשובה לשאלתךחיים איציקובסקי, עו"11/1/2017 19:01
שלום, החוק שעוסק בביטול עסקה בעניינך הינו : תקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה). בתקנות אלה תוכל למצוא את כל המידע הרלוונטי בעניינך. על החברה לפעול בהתאם לתקנות אלה. האם יש לך דרך להוכיח שהבטיחו לך ביטול עסקה ?

לחצ/י למידע על מנהל הפורום: עורך דין חיים איציקובסקי  053-9428992
המשך שאלה לירז12/1/2017 1:14
הקופאית הראשנית רק אירה חי במידה ולא ארצה את המוצר אקבל החזר כספי כמו שמקובל בכל מקום . מוזר היה לי לדעת שיש באםשרותם לגבות ממני 5 אחוזים או 100 שקל . על החזרת מוצר שלא נעשה בו שימוש כלל והינו סגור . מה גם שרכשתי במזומן ואקבל צק שיגיע עוד שבועיים ויםרע עד 3 ימי עסקים . יוצא שכרו בהפסדו , רכשתי בתמימות מוצר שאיני צריכה ואיני יכולה להזדכות עליו כספית . לםי דעתי זו סתם התעקשות והיה ניתן לפעול בתמימות לב . הרי שאם הייתי רטכשת מוצר בשווי 50 שקלים לא היו מביאים לי צק ולוקחים לי 5 אחוזים . זה מגוחך. לא סתם הרשת נראית כםי שהיא.
עוד שאלות שנשאלו בנושא צרכנות ותביעות קטנות:
ביטול עסקה לרכישת מוצר בטלפוןקטיה פייגין23/8/2017 16:20
תביעה בגין אי הגעת מזוודהבניה עמיאור23/8/2017 8:09
המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר.
(פרסום ממומן)