053-9428975
התקבלו 17 חוות דעת בציון ממוצע 4.9 מתוך 5
דוד סער, משרד עורכי דין
דוד סער עוסק בתביעות נזקי גוף, דיני עבודה, ביטוח, פנסיה, אובדן כושר עבודה, נכויות וביטוח לאומי. בכיר לשעבר בחברות ביטוח, בעל השכלה בכלכלה ותואר שני במשפטים.
איזור:
אזור המרכז 
רחוב:
דרך מנחם בגין 44 
עיר:
טלפון:
053-9428975 

משרד עורכי דין דוד סער עוסק בתביעות נזקי גוף, דיני עבודה, ביטוח, פנסיה, אובדן כושר עבודה, ביטוח לאומי ותביעות משרד הביטחון.

 

עו"ד סער שימש בתפקידים בכירים בחברות ביטוח מהמובילות בענף, באגף ביטוח חיים, בריאות ופנסיה ובמסגרת תפקידו היה ממונה על הקניית הכשרה מקצועית לסוכני הביטוח וכן היה הכתובת לפתרון בעיות מקצועיות עבור סוכני הביטוח ולקוחותיהם, בתחומים אלו. במקביל, שימש עו"ד סער כמרצה בכיר במכללה לביטוח, במסלול קבלת רישיון לעסוק כסוכני ביטוח מורשים.

 

לאחר פרישתו כעובד שכיר בחברות הביטוח, פתח עו"ד סער משרד לייעוץ פנסיוני וביטוח חיים והעניק את שירותיו לגופים שונים במשק, לרבות חברות ולקוחות פרטיים.

 

השכלה:

 

עו"ד דוד סער רכש השכלה רחבה מאוד בתחומי עיסוקו, דבר אשר מסייע לו רבות להבין סוגיות מורכבות ולהתעמק במקרים מסובכים, הדורשים רזולוציות דקות מאוד, אשר לא אחת מהווים הם את הסיבה להצלחה בתיק ולקידום עניינו של הלקוח על הצד הטוב ביותר.


במסגרת השכלתו, עו"ד סער הינו בעל תואר שלישי בכלכלה, בעל תואר שני במשפטים עם התמחות בנזיקין (L.L.M). כמו כן, בעל תואר C.L.U (Chartered Life Underwriter), שהנה תעודה ללימודים גבוהים בענף ביטוח חיים, אשר במסגרתו השתלם בלימודי אקטואריה, חיתום רפואי ועסקי ותנאי ביטוח באופן מעמיק.


כמו כן, עו"ד סער עבר השתלמויות עומק רבות בתחומי הנזיקין, הביטוח ודיני עבודה,לרבות השתלמות בחיתום ביטוח חיים באופן ספציפי.

 

תחומי העיסוק:


עו"ד סער התמחה משך שנים רבות בתחומי המשפט הנזיקי והביטוחי לצד התמקצעות בדיני עבודה, כאשר בתחומים אלו עוסק הוא באינטנסיביות רבה וביסודיות, דבר שהקנה לו ידע וניסיון רב העומד לרשות לקוחותיו.

 

בתחום דיני העבודה, מייצג עו"ד סער עובדים רבים מול מעסיקיהם לקבלת זכויות עבודה ופרישה. כמו כן, מייצג עו"ד סער גם מעסיקים הנתבעים על ידי עובדיהם בסכסוכי עבודה המתגלעים ביניהם. במסגרת עיסוקו הרב בתחום זה, רכש עו"ד סער בקיאות רבה בכל הקשור לחוקי המגן בעבודה, לפסיקה הענפה הקיימת וכן בהכרת ההסכמים הקיבוציים וצווי ההרחבה למיניהם.


בתחום הנזיקין, מייצג עו"ד סער נפגעים אשר ניזוקו בעבודה, במקומות ציבוריים, בתאונות דרכים, ביחסים שבין אדם לחברו, כגון:

 

תקיפות, לשון הרע וכיו"ב. עו"ד סער רכש ניסיון רב מאוד שהינו פועל יוצא של עיסוק אינטנסיבי ויומיומי בנושאים אלו.

 

בתחום הביטוח והפנסיה, מייצג עו"ד סער מבוטחים מול כל חברות הביטוח וקרנות הפנסיה במשק, בכל הקשור למקרי מוות, נכויות, אובדן כושר עבודה, מחלות קשות, סיעודי, זכויות פנסיה למיניהן ונזקי רכוש. יתרונו של עו"ד סער בתחום זה בולט, נוכח עברו התעסוקתי העשיר בחברות הביטוח.


בתחום הביטוח הלאומי, מייצג עו"ד סער מבוטחים רבים מול הביטוח הלאומי, על כל ענפיו, לרבות נכות נפגעי עבודה, נכות כללית, שירותים מיוחדים, ניידות, אבטלה, דמי לידה, תושבות, חוב לביטוח לאומי, קצבאות זקנה ושאירים, פטור ממס הכנסה ועוד כהנה.

 

עו"ד סער מייצג את לקוחותיו בועדות רפואיות מזה שנים רבות, ורכש ניסיון וידע רפואי רב, המסייע להגדלת סיכוייו שלהלקוח מול ועדות אלו.


בשלוש השנים האחרונות, עוסק משרדו של עו"ד סער בתחום דיני משפחה, בנוסף לתחומי העיסוק הנ"ל, ובתקופה זו רכש ניסיון וידע לא מבוטלים, בין היתר בנושאי גירושין, הסכמי ממון, ירושה וצוואות ושאר עניינים בתחום המעמד האישי.

 

אודות משרד עו"ד דוד סער


המשרד מונה 12 עורכי דין, ובנוסף מתמחים ומזכירות, וזאת לצד רופאים העומדים לרשות המשרד באופן יומיומי. עורכי הדין במשרדו של עו"ד סער, נבחרו בקפידה רבה ורובם ככולם סיימו בהצטיינות את לימודיהם ובעלי תואר שני במשפטים. כמו כן, בצוות המשרד קיימים עורכי דין, אשר מסיימים את לימודיהם במסגרת תואר שני באקטואריה ובמתמטיקה פיננסית באוניברסיטאות חיפה ובר אילן.

השאיפה למצוינות במשרד עו"ד סער, נותנת אותותיה גם על ניהול תיקו של הלקוח להשגת המירב עבורו.

 


 


 אתר המשרד:כניסה לאתר


חוות דעת ודירוגים
הוסף חוות דעת


שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
משרד עורכי דין מהשורה הראשונה, דואגים לך בצורה הכי אישית שיש!עורך דין חגי סהר עוזר מאוד ונותן חוות דעת מקצועית ושקולה מאוד.. יצאתי מאוד מרוצה ממליץ בחום

התקבלה ב 12/09/2017
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
משרד רציני,הגעתי עם עולה שגרם לי המעסיק דוד וחגי מצאו ליקויים נוספים ופעלו למעני ,השגתי פשרה ואקבל את המגיע לי בזכותם. אנשים ניפלאים!!

התקבלה ב 30/07/2017
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
משרד מצוין ומשפחתי. השיג לי הסדר פשרה יפה מאוד בתיק גבולי, בזמן קצר.

התקבלה ב 22/05/2017
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
עו״ד סער ייצג אותי בתביעה כנגד מעסיק שלי. המשרד עשה עבודה יסודית, רצינית ומקצועית מהמעלה הראשונה. בסופו של דבר התוצאות היו לשביעות רצוני ועל כך תודתי להם.

התקבלה ב 18/05/2017
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
עו"ד דוד סער ועו"ד עינב הלד, מבקשת לנצל זכות נעימה להודות לכם על ההתמדה והעיקשות שטיפלתם בתיק. התגברתם על הקשיים שהערימו לכם ויצאתם שידכם על העליונה. מודה לכם מאוד שלא ויתרתם והשגתם את התוצאה המקסימאלית. ברגשי כבוד ותודה, אודליה ש.

התקבלה ב 15/02/2017
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
אני רוצה להודות למשרד הנפלא של דוד סער, על כל אופן ההתנהלות החמה והנעימה,המקצועית והייחודית,על כל הלווי המשפטי,הזמינות הגבוהה, ובמיוחד להודות לעורכת הדין האחת והיחידה עינב הלד שתמכה וליוותה אותי לאורך כל הדרך, הנעימות שבה, האכפתיות והנכונות תמיד להיות שם כשצריך, התושייה שהפגינה והרצון העז לעשיית צדק ועמידה על הזכויות, מודה לך באופן אישי, ומודה לכל צוות המשרד שליווה אותי ולעורך דין דוד סער תודה לך על כל הסיוע ובעיקר על המפעל הנפלא שיצרת, ישר כוח, ריקי

התקבלה ב 23/01/2017
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
לאחר שנדחתי על ידי הביטוח הלאומי להכרה באירוע מוחי כתאונת עבודה, עו"ד דוד סער ועו"ד עינב הלד עשו כל מאמץ ולא שקטו עד להכרה כתאונת עבודה. יש לציין את אורך הרוח על שאלה והבהרה אשר ניתנו על ידיכם וכן צוות המשרד. תודה ענקית לכם ובברכת שנה טובה.

התקבלה ב 05/09/2016
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
ברצוני להודות לעו"ד סער שייצג אותי מול גוף גדול והצליח בענק! תודות לעו"ד עינב הלד שליוותה את התהליך במסירות, מקצועיות ובעיקר בחיוך ענק. כיף לעבוד עם משרדים כאלה, ממליץ בחום!

התקבלה ב 14/06/2016
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
עו"ד מצוין! הצליח להעלות את אחוזי הנכות שלי בצורה משמעותית מול ביטוח לאומי וחברת הביטוח .תודות גם לעו"ד עינב הלד על עבודה מצוינת. מומלץ ביותר!!

התקבלה ב 13/02/2016
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
ממליץ מאוד. שלחתי גם את אחותי לטיפול בענייניה. אדם חביב וקשוב נעים להיות במשרדו ובעיקר יש שם משהיא מיוחדת, ברכה זה שמה - היא תתן לך להרגיש רצוי.

התקבלה ב 19/07/2015
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
מעולה

התקבלה ב 29/04/2015
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
אני הייתי מעומד לפיטורים בהתמדה ונחישות של מר סער עו"ד ועבודתה של עו"ד עינב הלד הצלחתי לשמור את מקום עבודתי מול חברה גדולה

התקבלה ב 14/12/2014
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
פשוט מעולים! השיגו לי 24% אחוזי נכות ממשרד הביטחון. מקצועיות ושירות. תודה לעו"ד רובי אנגל.

התקבלה ב 26/03/2014
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
טיפל בי מעולה! ממליץ

התקבלה ב 25/03/2014
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
קיבלתי שרות מהיר ומיקצועי תודה.

התקבלה ב 25/03/2014
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
מומלץ מאוד. קובי

התקבלה ב 14/03/2014
שם המשרד: דוד סער, משרד עורכי דין
מאת:
עו"ד מצוין

התקבלה ב 02/07/2013
פניה לייעוץ ללא התחייבות
מלא טופס ופנה עכשיו לעורך דין ללא התחייבות
053-9428975
כתובת המשרד:
דרך מנחם בגין 44, תל אביב, ישראל