ד"ר קורן - הדר, משרד עורכי דין
תחומי עיסוק: רשלנות רפואית
053-9428800
התקבלו 1 חוות דעת בציון ממוצע 5 מתוך 5
ד"ר קורן - הדר, משרד עורכי דין
ד"ר אלון קורן מידן, רופא שיניים ועורך דין ועו"ד אורן הדר משלבים יחד ידע רפואי וניסיון משפטי
איזור:
אזור השפלה והסביבה 
רחוב:
צייטלין 1 
עיר:
טלפון:
053-9428800 

משרד עוה"ד קורן – הדר הינו משרד ייחודי המשלב מומחיות רפואיות עם מומחיות משפטית, בייצוג נפגעי רשלנות רפואית, ובתביעות שונות בגין נזקי גוף.


התחומים העיקריים בהם עוסק המשרד הינם רשלנות רפואית, ונזקי גוף הכוללים: תביעות בגין תאונות דרכים, תאונות עבודה, ועילות נזיקין שונות. המשרד מייצג את הנפגע בכל הערכאות הרלוונטיות לתביעתו, לרבות בתביעות סיעוד, בתביעה נגד הביטוח הלאומי ועוד.


המשרד מלווה את הלקוח בכל שלבי ההליך, הן בייעוץ משפטי מקצועי והן בייעוץ רפואי, על מנת להעניק ללקוח את הייצוג המשפטי מקיף ורחב המגביר את סיכויי הצלחת התביעה.


מתוך אמונה כי עורך הדין הינו למעשה איש אמונו של הלקוח, ומתוך הבנת רגישותו וייחודו של כל מקרה ומקרה, המשרד מעניק יחס אישי לכל לקוח ודואג לעדכן אותו בכל שלב בהליך המשפטי, ולתת מענה מהיר וסבלני לכל שאלה שעולה.


מקימי המשרד: 

 

ד"ר ועו"ד אלון קורן מידן הינו רופא שיניים במקצועו, בוגר תואר שני במשפטים, ובעל ידע רפואי ומשפטי נרחב. ד"ר קורן מידן הינו בעל 23 שנות ניסיון ברפואה, ואף חבר בפורום לביואתיקה באוניברסיטה העברית.


עוה"ד אורן הדר הינו בעל תואר ראשון במשפטים מהמסלול האקדמי של המכללה למנהל, וכן בעל תואר שני במשפטים מאוניברסיטת תל אביב. בנוסף, עוה"ד הדר הינו בעל ניסיון של כ-10 שנים בתחום המשפט, ומשמש כחבר בפורום הנזיקין של לשכת עוה"ד וחבר האגודה לרפואה ומשפט.


נשמח להעניק גם לכם את שירותינו המשפטיים הייחודים
 אתר המשרד:כניסה לאתר


חוות דעת ודירוגים
הוסף חוות דעת


שם המשרד: ד"ר קורן - הדר, משרד עורכי דין
מאת:
עו"ד אלון מסביר בבירור כל פרט , מטפל בצורה מהירה , עונה במהירות לכל שאלה , סובלני בקיצור התרשמנו ממנו לטובה . ממליצים. הגענו מחיפה ועד עתה מרוצים מאוד מטיפולו בתיק.

התקבלה ב 14/05/2013
פניה לייעוץ ללא התחייבות
מלא טופס ופנה עכשיו לעורך דין ללא התחייבות
053-9428800
כתובת המשרד:
צייטלין 1, תל אביב, ישראל