עבור עורכי דין התקבלו 5819 תגובות בציון ממוצע 4.9 מתוך 5
 • תגובה ל:

  שרון מגן, עורכת דין ומגשרת

  מאת: אריאל פסקו

  את שרון הכרתי כבר לפני ארבע שנים במסגרת תביעה שלי מול מעסיק וכמובן שזכיתי בתביעה. מאז שרון מלווה אותי בייעוצים שונים בכל מה שקשור למשאבי אנוש ודיני עבודה. שרון היא אישיות נדירה גם מבחינת ההקשבה שלה, הפתרונות היצירתיים שלה (כי הרי החוק לא כל כך ידידותי...) הליווי האישי בכל שאלה, תמיכה ומה לא. היא לא רק עורכת דין בנושא דיני עבודה ומגשרת בחסד עליון, אלא אישיות מיוחדת שתמיד תמיד בשבילך. בשבילה זה לא רק כסף אלא שליחות. ממליצה בחום לכל נושא רק את שרון.

 • מקצועית, קשובה מאד ונותנת הרגשה שיש לה בשבילך כל הזמן שבעולם. קולטת מיד את התמונה המלאה ויודעת להתמקד בנקודות החשובות. תוך כדי שיחת ייעוץ ראשונה כבר מחשבת סכום התביעה הסביר ומתווה תוכנית כיצד לזכות. ממליצה בחום.

 • תגובה ל:

  משרד עו"ד אושרית ברויר טפר

  מאת: שושי

  אושרית הייתה איתי יד ביד לאורך כל הדרך הלא פשוטה, נחושה להשיג את המטרות שהצבנו ועם זאת רגישה וקשובה.

 • תגובה ל:

  משרד עורכי דין גיל גולדרייך

  מאת: ניסים גימי לי

  מקצועיות, נעימות, אדיבות ונדיבות, יכולת להבין ולתקשר בגובה העיניים, ובעיקר ליווי הלקוח ונתינת שירות מכל הלב.

 • תגובה ל:

  משרד עורכי דין גיל גולדרייך

  מאת: רות גודס

  עורכי דין אדיבים, מקצועיים בתחום פוליסות אובדן כושר עבודה ותאונות עבודה, יש להם הרבה סבלנות ללקוחות.

 • תגובה ל:

  עו"ד אוראל הרשקוביץ

  מאת: אבי

  קיבלתי על אוראל המלצה חמה מקולגה. נתקלתי עם לקוח מאוד אסטרטגי ב"אתגר" חוזי מאוד משמעותי. פניתי לאוראל בבקשה לפגישה דחופה. אוראל נענה ונפגשנו כבר באותו היום. בטרם הפגישה ביקש העתק מההסכם על מנת להתכונן לפגישה. לפגישה הגיע מוכן ועם הכוונה וייעוץ מאוד מקצועי. אוראל הדריך אותי בדיוק מה עליי לעשות ובאיזה אופן. חייב לציין, שבזכות ההדרכה והשלבים, התוצאה הייתה לטובתי, בדיוק כמו שאוראל צפה שיקרה. גם לאחר הפגישה, אוראל עקב והתעניין בהתפתחות הדברים. בהתאם למענה מצד הלקוח, אוראל כיוון וייעץ לגבי מענה ספציפי כזה או אחר. בכל מה שקשור לחוזים (חברות ו/או שותפים) - ממליץ בחום רב.

 • תגובה ל:

  משרד עורכי דין גיל גולדרייך

  מאת: רוני רובין

  משרד עורכי דין גיל גולדרייך הוא משרד עורכי דין מעולה לרשלנות רפואית ונזיקין. יש במשרד שלהם גם רופא בכיר וגם קלינאית תקשורת ועוד בעלי מקצוע, שעוזרים לתכנן ולבנות את תיקי נזקי הגוף. הצוות מקצועי מאוד ואדיב.

 • תגובה ל:

  משרד עורכי דין גיל גולדרייך

  מאת: שרון זיו

  גיל גולדרייך מקצוען, תמיד נעים וחייכן, כנה ואמיתי, בגובה העיניים, עם משרד מקצועי. שירות אלף אלף. טופלתי אצלו במספר מקרים לאורך השנים ותמיד השירות והתוצאות היו לשביעות רצוני. ממליצה בחום.

 • תגובה ל:

  אבי חייט ושות' משרד עו"ד

  מאת: אוהלית

  פשוט וואו. בלי פרסומים בגוגל ופייסבוק, הגעתי דרך המלצה של חברה ולא התאכזבתי, ממליצה באחריות.

 • תגובה ל:

  משרד עורכי דין גיל גולדרייך

  מאת: אסתר דסטה

  משרד עורכי דין מצוין לתאונות דרכים ולנזקי גוף. למרות שעשיתי הרבה טעויות הביאו לי כסף, כל הכבוד.

 • תגובה ל:

  אהרון מלכה, עו"ד

  מאת: אשר

  עורך דין אהרון מלכה ושותפו אלעד: צוות מקצועי, אדיב, נחוש. אדם שאוהב את העבודה שלו ולכן הוא כל כך טוב בעבודתו. הרגשתי שאני בידיים טובות, מקצועיות ושיש על מי לסמוך.

 • תגובה ל:

  עו"ד אילן בנימיני

  מאת: אלי

  אילן פשוט נלחם בשבילי באופן ראוי להערצה והערכה! היה לי קשה כנכה צה"ל מול הוועדות הרפואיות של משרד הביטחון ואילן לא ויתר. לא לי ולא לרופאים בוועדה, והעלה לי את אחוזי הנכות כך שקיבלתי את מה שמגיע לי. בזכותו כיום אני מקבל את העזרה הדרושה ורק רוצה לומר כל הזמן תודה!

 • תגובה ל:

  הילה אחירם, משרד עורכי דין

  מאת: מעיין

  הילה טיפלה לי בתאונה שעשיתי עם הרכב לפני כמה שנים. היא הדריכה אותי בצורה מדויקת לגבי כל השלבים שעליי לעבור בדרך אל התביעה. בהתחלה קצת חששתי שזה יהיה קשה ולא נעים אבל הילה עשתה את כל העבודה הקשה בשבילי. היא טיפלה בכל התביעה מול חברת הביטוח עד שקיבלתי ממנה את שיחת הטלפון המיוחלת שבה היא הודיעה לי על סכום הפיצוי שהגיע לי והייתי מאושר עד הגג. הילה אני רוצה להגיד לך תודה רבה, את מקסימה ומקצועית וממליץ עליך בחום לכל חבריי ומשפחתי. תודה!

 • תגובה ל:

  גדי פכטר ושות' - משרד עורכי דין

  מאת: אריה גינת

  מהרגע הראשון שידרנו על אותו גל. גדי הוביל את תהליך התביעה במקצועיות, נחישות ותמיד היה לצידי במענה מהיר ומקצועי. מעבר לבעל מקצוע מעולה מצאתי חבר. תודה רבה על הכל.

 • תגובה ל:

  משרד עו"ד אושרית ברויר טפר

  מאת: חיה

  אל אושרית הגעתי כמוצא אחרון בסבך הנורא שבו הייתי נתונה כאישה עגונה הנתונה ללחצים רבים ואף לאיומים ולסחיטה. אושרית קיבלה אותי במאור פנים, שמעה אותי בקשב רב, ניתחה את תמונת המצב ביעילות רבה ונקטה בצעדים ברורים שהובילו אותי אל קבלת הגט הנכסף בכבוד. הרגשתי את החוסן והשלווה שהקרינה והייתה לי ממש כעוגן הצלה. אילולא אושרית הייתי חלילה במקום אחר לגמרי. תודה להשם שפגשתי בך!

 • תגובה ל:

  עו"ד מורן בוקובזה

  מאת: הדס גז

  מורן נתנה לי שירות אישי מעולה, חרוצה, עקשנית, זמינה בכל שעה וכמובן תותחית. אין עליה.

 • ממליצה בחום על עורך דין תום יעקב. יש המון עורכי דין בישראל, אבל הוא באמת אנושי, מקצועי ואמין, כן ירבו כמוהו. פתר לי את הבעיה במהירות וזכיתי במה שמגיע לי. תודה רבה.

 • תגובה ל:

  משרד עו"ד אושרית ברויר טפר

  מאת: גליה מיארה ירושלמי

  שלום לכולם, את אושרית המקסימה הכרתי כשעשתה עבורי הסכם ממון לפני שהתחתנתי. 5 שנים לאחר מכן חזרתי אליה כדי שתעשה עבורנו הסכם גירושין בהסכמה כי לצערי הנישואים לא צלחו. אושרית ישבה עם שנינו ובסבלנות והבנה כשטובת הילד שלנו תמיד תחת עיניה, בנתה עבורנו הסכם ממצה ומספק. היא הכינה עבורנו גם את כל הטופסולוגיה מול בית הדין הרבני. שבועיים לפני הגט המיוחל החלטנו לא להגיע לדיון ולנסות שוב לחיות יחד... ולבסוף לפני כחודשיים פנינו אליה שוב! בשביל שתעשה הסכם חדש ומעודכן וכך היה. עם המון סבלנות וידע היא בנתה שוב הסכם שהוא לטובת שנינו ומייצג את האינטרסים של שנינו. היא אף הייתה איתנו בדיון וליוותה עד הרגע האחרון. עכשיו אנחנו גרושים אך ברוח טובה... אין מילים בפינו להודות לה שלאחר אינספור טלפונים ומיילים (ותמיד הייתה זמינה) קיבלנו את ההסכם. תודה אושרית על האדם שאת וכן על המקצועיות, הידע, העצות החכמות בעניין הילד. תודה שהובלת אותנו בדרך של גישור ולא של מלחמה. תודה!

 • עורך דין אמין ומקצועי ביותר.

 • תגובה ל:

  משרד עורכי דין מזל רבה

  מאת: שיינברג אלכסנדרה

  יחס אישי וליווי צמוד בכל התהליך של התביעה, ייצוג בוועדות רפואיות, תמיכה ועזרה בכל התהליך.

 • תגובה ל:

  ימין את יום טוב משרד עו"ד

  מאת: קרן כהן

  חן ואורית היקרות, תודה על שירות מהיר, מקצועי ומסור. אתן אלופות, ממליצה בחום!

 • תגובה ל:

  משרד עו"ד חגי ואלון סער

  מאת: חנן

  אני רוצה להודות לעו"ד אלון סער על טיפול מעולה. הצליח להוריד סכום קנסות מעל המצופה. ממליץ מאוד!

 • תגובה ל:

  עו"ד נוטריון ומגשרת אורית לוי

  מאת: סימונה

  טיפול מקצועי, סבלני, אמין ואדיב

 • תגובה ל:

  רונן-מעוז, משרד עורכי דין

  מאת: אתי נחשון

  חשוב לי לציין כי משרדכם נתן שרות יוצא מן הכלל. השקיפות, ההסבר, השיח מאוד עזרו לי בכל שלב, מה גם שהבנתי שאתם מאוד אמינים מקצועיים ויודעים את העבודה. היחס האנושי, מזמן לא נתקלתי ביחס טוב, פשוט ומכיל, בגובה העיניים. ממליצה בחום לכל מי שנפגע לפנות אליכם ולהרגיש טוב ונוח שאתם תדעו כיצד לפתור את הבעיה שלו, כמובן בכלים המקצועיים שלכם עד כמה שאפשר לשביעות רצון הצדדים, תוך שיתוף הלקוח ועדכונים בזמן אמת. תודה על הכל!

 • תגובה ל:

  ניר לרך, משרד עו"ד לתעבורה

  מאת: י.ר

  הגעתי אליו בעקבות תאונת דרכים שקצין שלל לי ל-60 ימים, הוא קיצר לי את השלילה לשבועיים. מקצוען ולא מספר סתם סיפורים.

 • תגובה ל:

  חנה דוד- משרד עו"ד

  מאת: אלישי לוי

  חנה ייצגה אותי בכבוד רב. הצליחה להשיג בשבילי את המעל ומעבר בדיון. הורידה לי אבן גדולה מהלב והשאירה לי חיוך גדול על הפנים! תודה רבה לך חנה היקרה.

 • תגובה ל:

  עו"ד לורנס בנטולילה

  מאת: עמיחי קליגר

  מי שמחפש יחס יוצא דופן הגיע למקום הנכון. נעזרתי בעו״ד לאה לורנס בהליך התאזרחות. אני מסוגל להעיד אחרי קבלת האזרחות שהיא מספקת שירות אמין ותואם לשוק, היחס מעבר לכל ביקורת! מדובר באדיבות ומתן עזרה יוצאי דופן, נעזרתי לא פעם בעורכי דין וערכתי חיפוש בשוק ואני כ"כ שמח שבסוף נתקלתי בלורנס. היא פייטרית, היא לוקחת כל תיק לקצה עד שהמענה יתקבל ולא מוכנה לוותר. נוסף למקצועיות הרבה והניסיון הרב היא נחמדה ואנושית. אני ממליץ בלב שלם על שימוש בשירותה. כל מי שבוחר בה זוכה! אם מישהו מתלבט אז אל, היא פשוט מצויינת. עמיחי קליגר.

 • תגובה ל:

  משרד עורכי דין בת- חן טייץ

  מאת: משה בן רפאל

  עורכת דין שבאמת עובדת בשביל הלקוחות ועושה הכל מהלב כדי שהלקוח יקבל את המגיע לו. לי אישית היא טיפלה מול הביטוח עד השקל האחרון ולא ויתרה.

 • תגובה ל:

  גיל באיער - משרד עורכי דין

  מאת: אלירן

  קשה למצוא היום עורך דין שייתן ייעוץ טלפוני ויסייע ברמה הגבוהה ביותר שיש! אבל אצל גיל זה קרה, הוא נתן לי שירות מדהים וענה על כל השאלות ששאלתי. אני ממליץ בחום עליו, הוא מבחינתי מספר 1!

 • תגובה ל:

  יובל ניב, משרד עורכי דין

  מאת: מיטל

  עו״ד יובל ניב מקצועי, אמין ובעל ידע וניסיון רב. שירות מקצועי ואדיב. תודה מקרב לב!