שלח הודעה ללא התחייבות
עורכי דין עורכי דין דיני מיסים עורכי דין מס רכוש (פרסום ממומן)
+דיני מיסים+מס רכוש
 

מהו מס רכוש? מהי מטרתו? מי זכאי לפטור ומי אמור לשלמו?


מס רכוש הינו מס אשר מטילה הממשלה על בניינים, קרקע ורכוש אחר כגון ציוד מסחרי, כלי רכב, ציוד תעשייתי וכדומה. מס זה מוטל בהתאם לערך השכירות השנתי של הנכס או משוויו.


קביעת הערך על פיו יגבה מס הרכוש הינה סוגיה משפטית מורכבת. חוק מס רכוש וקרן פיצויים, אשר נכנס לתוקפו בשנת 1961, נועד לשלב בתוכו חוקים קודמים כגון מס רכוש חקלאי, פקודת מס רכוש עירוני, וחוק הארנונה על נזקי מלחמה. בשנת 1981, ביטלה הממשלה את מס הרכוש מלבד מס רכוש הנוגע לקרקעות לא חקלאיות.


ההתמודדות מול מס רכוש הינה מהלך משפטי מורכב אשר עלול להיות טעון מאד מצידו של המשלם. אי לכך, במידה ואתם רוצים לדעת את זכויותיכם, או במקרה ואתם שוקלים לערער על חיובכם במס רכוש, מהרו ופנו לעורך דין העוסק בתחום זה. לפניכם משרדי עורכי דין בעלי ניסיון בדיני המיסים בכלל, ובסוגיות הנוגעות למס רכוש בפרט. הפנייה לעורכי הדין היא ללא התחייבות.
 

בחר עורכי דין ושלח הודעה ללא התחייבות

עבור מס רכוש התקבלו 13 תגובות בציון ממוצע 5 מתוך 5
סמן לפניה

עורכת הדין עו"ד גלית שמש פאוקר בעלת משרד עצמאי פעיל ומנוסה אשר מספק מענה משפטי בתחומים: דיני משפחה, משפט מסחרי, מיסוי ומקרקעין.

כתובת: , חיפה

תחומי עיסוק: דיני משפחה, מקרקעין נדל"ן, משפט מסחרי ועסקים, דיני מיסים

סמן לפניה

עו"ד לוין, יליד ירושלים ובעל ניסיון רב בתחום המקרקעין, תכנון ובנייה, מעמד אישי והליכים אזרחיים. משרת באהבה ובכבוד את תושבי שכונות הבירה, בענייניהם הפרטיים ועסקיים.

כתובת: כנפי נשרים 13, ירושלים

תחומי עיסוק: מקרקעין נדל"ן, משפט מסחרי ועסקים, דיני מיסים, נוטריון

סמן לפניה

משרד עורכי דין העוסק בתחום המיסים על כל רבדיו. כל השותפים במשרד הינם גם רואי חשבון וכלכלנים.

כתובת: קפלן 8, נתניה

תחומי עיסוק: דיני מיסים, גילוי מרצון, מיסוי בינלאומי, מיסוי חברות, מיסוי מקרקעין

(פרסום ממומן)


עו"ד אלעד רן עו"ד אלעד רן אזור המרכז053-6112814תובע בפרקליטות לשעבר, מייצג בתיקי צווארון לבן, מיסים ופשיעה כלכלית
עו"ד דור פנקעו"ד דור פנקאזור השרון והסביבה053-8007704ייצוג במשרד הפנים, הסדרת מעמד בישראל, אזרחות ישראלית - שירות בכל הארץ
עו"ד אלעד שאולעו"ד אלעד שאולאזור המרכז053-9386765תובע פלילי בעברו, בעל משרד עו"ד פלילי מדורג מוביל bdi (פלילי צווארון לבן)