פירוק שיתוף: בחר עורכי דין ושלח הודעה ללא התחייבות

462 תגובות בציון ממוצע 4.9 מתוך 5

מעוניין לפרק שיתוף במקרקעין? רוצה למכור את חלקך בנכס? זקוקים לייעוץ משפטי?
נכסים רבים בישראל אינם נמצאים בבעלות של אחד ולעיתים מדובר בשני שותפים או יותר המחזיקים בבעלות על הנכס. חוק המקרקעין קובע, בסעיף 37(א), כי כל שותף במקרקעין משותפים זכאי להביא לפירוק השיתוף בנכס בכל עת. עם זאת, פירוק השיתוף איננו אומר בהכרח שהנכס יימכר לצד שלישי או שהשותף המעוניין בפירוק ימכור זכויותיו לשותפים האחרים. כמו כן, שותף במקרקעין איננו רשאי להכריח שותף אחר לוותר על זכויותיו בנכס.


לרשותך משרדי עורכי דין העוסקים בדיני מקרקעין ופירוק שיתוף במקרקעין. בחר עורכי דין ושלח פניה ללא התחייבות מצדך או מצד עורך הדין.