שלח הודעה ללא התחייבות
עורכי דין עורכי דין מדינות והגירה-דרכון זר עורכי דין טורקיה (פרסום ממומן)
+מדינות והגירה-דרכון זר+טורקיה
 

יוצאי צאצאי טורקיה? מעוניינים להוציא אזרחות טורקית?


טורקיה היא אחת המדינות המועמדות להיכנס לאיחוד האירופאי, ולכן קבלת דרכון ואזרחות טורקיים הפכו למצרך מבוקש. אם יש לכם שורשים בטורקיה או שבאתם בברית הנישואין עם בעל אזרחות טורקית, ייתכן שבאמצעות הוצאת אזרחות טורקית תוכלו לקבל דרכון אירופאי, שמשמעו אפשרויות לעבודה ולימודים בעלויות נמוכות במדינות אירופה, וכן הקלות במדינות נוספות כמו ארצות הברית וקנדה.


לרשותכם משרדי עורכי דין העוסקים בתחום ההגירה, דרכונים ואזרחות בטורקיה מכל רחבי הארץ. אם יש לכם שאלה משפטית, אם רציתם לקבל ייעוץ משפטי ראשוני, מדריך עורכי הדין מאפשר פנייה אל עורכי הדין ללא כל התחייבות מצדכם או מצד עורך הדין.
 

בחר עורכי דין ושלח הודעה ללא התחייבות

עבור טורקיה התקבלו 5 תגובות בציון ממוצע 5 מתוך 5
סמן לפניה

המשרד עוסק בהסדרת אזרחות אירופאית ליוצאי וצאצאי הונגריה, צ'כוסלובקיה, טרנסילבניה ואזור הקרפטים.

כתובת: ויצמן 4 , תל אביב

תחומי עיסוק: מדינות והגירה-דרכון זר

סמן לפניה

משרד בוטיק בעל ותק וניסיון רב שנים בתחום דיני המשפחה. מאז השינוי החוק הקים המשרד מחלקה משפטית המלווה לקוחות בהליך הנפקת אזרחות פורטוגלי ליוצאי המדינות ומגורשי ספרד.

כתובת: ברקוביץ 4, תל אביב

תחומי עיסוק: דיני משפחה, טורקיה, יוון, מרוקו, ספרד / דרכון, פורטוגל / דרכון

(פרסום ממומן)


דרור חייק, משרד עורכי דין ונוטריון	דרור חייק, משרד עורכי דין ונוטריון אזור המרכז053-9428361וותק 15 שנים, סניפים במרכז ובצפון - עוסק בדרכון פורטוגלי, דיני עבודה ונזיקין.
דינה וולפרט משרד עורכי דיןדינה וולפרט משרד עורכי דיןאזור המרכז053-7101865התמחות בייצוג מול משרד הפנים- הגירה, אזרחות, בן זוג זר, איחוד משפחות
עו"ד אדם ידידעו"ד אדם ידידאזור המרכז053-9428886אזרחות פורטוגלית וספרדית וייצוג בני הגיל השלישי למול הרשויות וחברות הביטוח