איכות הסביבה: בחר עורכי דין ושלח הודעה ללא התחייבות

מחפשים ייעוץ משפטי בענייני איכות הסביבה? רוצים להתלונן על שפכים, פסולת או זיהום אוויר? מבקשים לוודא שאתם עומדים בתקנים של המשרד להגנת הסביבה?


המודעות לאיכות הסביבה הולכת ומתגברת עם השנים, ואיתה גדל גם מספר התביעות וההליכים המשפטיים בנושאים כגון מטרדי ריח, שפכים סניטריים, זיהום אוויר, זיהום ים ומקורות מים, קרקעות מזוהמות ועוד.


תאגידים נדרשים לעמוד בחוקים ובתקנות רבים שהותקנו כדי למנוע פגיעה בסביבה או להימנע מחשיפת עובדים ואזרחים לחומרים רעילים, ולעתים צריכים להתגונן בבתי המשפט ולהוכיח שעמדו בתקנים ולא גרמו לזיהום אוויר או לזיהום קרקע וכדומה, ומהצד השני אנשים רוצים להתלונן ולתבוע על ריח רע בדירתם שנובע מהמפעל הסמוך, מפגעי רעש ליד הבית, שפכים שמזהמים את הפארק ועוד.


ההיבטים המשפטיים בדיני איכות הסביבה מגוונים מאוד ומצריכים ידע בתחומי המשפט, הטכנולוגיה והמדע, לצורך מתן ייעוץ מקיף לתאגידים ולאזרחים אשר מעוניינים לתבוע או להגן על עצמם. מומלץ להציג חוות דעת של מומחים בדיונים המשפטיים אשר בקיאים בשלל התקנות והחוקים הנאכפים באמצעות מספר משרדי ממשלה, או לקבל סיוע משפטי שימנע ככל האפשר עבירה על התקנות או חשיפה לתביעות.


לפניכם משרדי עורכי דין העוסקים בדיני איכות הסביבה ותביעות בגין מפגעים סביבתיים וחשיפה לחומרים רעילים. בחרו עורכי דין והגישו פנייה ללא התחייבות.