שלח הודעה ללא התחייבות
עורכי דין עורכי דין משפט מנהלי ועתירות עורכי דין מבנים מסוכנים (פרסום ממומן)
+משפט מנהלי ועתירות+מבנים מסוכנים
מצאו עורך דין לפי תחום עיסוק
לפי עיר
 

קיבלתם הודעה מהעירייה שהבית המשותף הוכרז כמבנה מסוכן? הוגש נגד בעלי הדירות כתב אישום בגין אי תיקון המבנה? אחד הדיירים מסרב להשתתף בעלויות התיקון?

 

העירייה או הרשות המקומית מוסמכת להכריז על בית כ"מבנה מסוכן" אם מתגלים בו ליקויים או מפגעים המסכנים את הציבור. במקרה כזה תשלח הרשות המקומית לבעלי הדירות דרישה לתקן את הליקויים באופן מיידי, ואם התיקונים לא מבוצעים ייפתח הליך פלילי ויוגש כנגדם כתב אישום. אחרי ביצוע התיקונים הנדרשים, תוסר ההכרזה על הבנין כמבנה מסוכן רק לאחר ביקורת מהנדס בנין מטעם העירייה אשר יוודא שהליקויים תוקנו במלואם.


אם בבעלותכם דירה בבנין משותף שהוכרז כמבנה מסוכן, עליכם לפעול במהירות, לבקש ארכה במקרה הצורך מהרשות המקומית ולאתר קבלן שיפוצים לביצוע התיקונים. כל בעלי הדירות חייבים לשאת בעלויות השיפוץ, ואם אחד מהדיירים מסרב לשלם את חלקו ניתן לתבוע אותו אצל המפקח על רישום המקרקעין.


עורך דין עם מומחיות בתחום זה יכול לסייע לבעלי הדירות, כולם ביחד או כל אחד בנפרד, בפיקוח על קבלן השיפוצים, עמידה בדרישות להסרת ההכרזה על הבנין כמבנה מסוכן, התמודדות עם בעל דירה שאינו מוכן לשלם וכן בדיונים המשפטיים במקרה שהוגש כתב אישום.


לרשותכם משרדי עורכי דין העוסקים במשפט מנהלי ועתירות בתחום מבנים מסוכנים. בחרו עורכי דין והגישו פנייה ללא התחייבות מצדכם או מצד עורך הדין.
 

בחר עורכי דין ושלח הודעה ללא התחייבות

עבור מבנים מסוכנים התקבלו 12 תגובות בציון ממוצע 5 מתוך 5
סמן לפניה

הוקם ב-1991 ומדורג כאחד מהמשרדים הגדולים והמשפיעים בארץ על פי דירוג DUN'S 100, בעל מספר מחלקות לרבות מחלקת מקרקעין, מנהלי ורשויות, מסחרי ועוד

כתובת: מגדל שלום מאיר, תל אביב

תחומי עיסוק: דיני משפחה, משפט מנהלי ועתירות, מקרקעין נדל"ן, משפט מסחרי ועסקים

סמן לפניה

עוסק בתכנון ובניה ומקרקעין, לרבות ההתנגדויות, עררים השבחה, צווי הריסה והפסקה ובתים משותפים

כתובת: רחוב בן יהודה 1 , ירושלים

תחומי עיסוק: מקרקעין נדל"ן, בית משפט לעניינים מקומיים, תכנון ובניה, ליטיגציה

סמן לפניה

המשרד עוסק בייצוג מול רשויות מקומיות בתחומי תכנון ובנייה, התנגדויות, ארנונה, דיני עבודה, רשויות מקומיות, וייצוג חברות בהליכים מסחריים.

כתובת: אח"י אילת 20, קריית חיים, חיפה

תחומי עיסוק: דיני עבודה, משפט מנהלי ועתירות, מקרקעין נדל"ן, משפט מסחרי ועסקים, ארנונה

סמן לפניה

המשרד עוסק בתחום המשפט האזרחי, לרבות דיני עבודה, ליטיגציה, חברות, הוצאה לפועל, דיני תכנון ובניה, דיני משפחה ומקרקעין. עו"ד און צוק הינו מגשר מוסמך ונותן שירותים גם בתחום הגישור והבוררות.

כתובת: בן גוריון 2 , רמת גן

תחומי עיסוק: דיני עבודה, משפט מנהלי ועתירות, מקרקעין נדל"ן, משפט מסחרי ועסקים

(פרסום ממומן)


אליעד שרגא ושות` - משרד עו"דאליעד שרגא ושות` - משרד עו"דאזור המרכז053-6130820מהמשרדים המשפיעים לפי DUN`S 100, מחלקות: מקרקעין, מסחרי, מנהלי ועוד.
משרד עורכי דין שרון סגל ושות`משרד עורכי דין שרון סגל ושות`אזור השרון והסביבה053-9374376עוסק בדיני גירושין, משפחה וירושה ובמעמד אישי. שלוחות בתל אביב ובנתניה.
דינה וולפרט משרד עורכי דיןדינה וולפרט משרד עורכי דיןאזור המרכז053-7101865התמחות בייצוג מול משרד הפנים- הגירה, אזרחות, בן זוג זר, איחוד משפחות
ליפקין את ליפקיןליפקין את ליפקיןאזור המרכז053-9428824דיני משפחה, נישואי תערובת, אשרות ומשרד הפנים