שלח הודעה ללא התחייבות
עורכי דין עורכי דין משפט מנהלי ועתירות עורכי דין ייצוג מעסיקים מול רשויות המדינה (פרסום ממומן)
+משפט מנהלי ועתירות+ייצוג מעסיקים מול רשויות המדינה
מצאו עורך דין לפי תחום עיסוק
לפי עיר
 

מעסיקים, מתמודדים מול משרד העבודה והרווחה, משרד הכלכלה או משרד הפנים? צריכים לקבל היתרי עבודה או היתרי פיטורין, לעמוד בפני ביקורת של משרד הכלכלה או להתמודד עם התראות מנהליות ועיצומים כספיים?


לא פעם נאלצים מעסיקים להתמודד מול רשויות המדינה השונות, כגון משרד הכלכלה, משרד העבודה והרווחה או רשות האוכלוסין וההגירה, אם לצורך קבלת היתרי עבודה הנדרשים על פי חוק, התמודדות עם עיצומים כספיים או קנסות מנהליים במסגרת הליכים מנהליים, ועד התמודדות עם כתבי אישום בגין הפרת חוקי העבודה השונים.


משרד העבודה והרווחה מוסמך לברר ולאכוף סמכויות מנהליות ואף פליליות, כאשר מעסיקים נדרשים לחקירה או להליכים מנהליים בכל הנוגע לזכויות עובדים, תשלום שכר, עובדים זרים ועוד.


משרד הכלכלה בוחן ואוכף את חוקי העבודה בין היתר על פי החוק להגברת האכיפה של דיני העבודה, הן בכל הנוגע לעובדים שכירים והן בכל הקשור לעובדי קבלן או עובדים זרים. על פי חוק זה מעסיקים עלולים להתמודד עם הליכי אכיפה וענישה רבים כגון עמידה בביקורת של משרד הכלכלה, התראות מנהליות, עיצומים כספיים ועוד.


לפניכם משרדי עורכי דין העוסקים במשפט מנהלי והתמודדות מול רשויות המדינה. בחרו עורכי דין והגישו פנייה ללא התחייבות מצדכם או מצד עורך הדין.

 

בחר עורכי דין ושלח הודעה ללא התחייבות

עבור ייצוג מעסיקים מול רשויות המדינה התקבלו 3 תגובות בציון ממוצע 5 מתוך 5
סמן לפניה

משרד עו"ד צור ושות' נוסד במטרה להעניק לקהל לקוחותינו טיפול במגוון תחומי משפט ע"י עורכי דין מקצועיים לכל נושא לרבות: פלילי, תעבורה, משפט מסחרי ודיני משפחה

כתובת: אנדרי סחרוב 9, חיפה

תחומי עיסוק: פלילי, משפט מסחרי ועסקים, גישור ובוררות, ייצוג מעסיקים מול רשויות המדינה, משרדי ממשלה

סמן לפניה

תחומי עיסוקו של המשרד הינם משפט אזרחי-מסחרי, משפט מנהלי, דיני חברות, דיני עבודה, בנקים

כתובת: ז`בוטינסקי 7 מגדל משה אביב, רמת גן

תחומי עיסוק: משפט מנהלי ועתירות, משפט אזרחי

סמן לפניה

עורכת דין רוית דינמז יחזקאל מייצגת עסקים מול משרדי ממשלה ורשויות מקומיות, מלווה בתהליכי קבלת רישיון עסק, מלווה בהליכי חקיקה חדשה, מסייעת בהטמעת חקיקה בארגונים

כתובת: כפר סבא, כפר סבא

תחומי עיסוק: משפט מנהלי ועתירות

(פרסום ממומן)


עו"ד דור פנקעו"ד דור פנקאזור השרון והסביבה053-8007704ייצוג במשרד הפנים, הסדרת מעמד בישראל, אזרחות ישראלית - שירות בכל הארץ
אליעד שרגא ושות` - משרד עו"דאליעד שרגא ושות` - משרד עו"דאזור המרכז053-6130820מהמשרדים המשפיעים לפי DUN`S 100, מחלקות: מקרקעין, מסחרי, מנהלי ועוד.
סביר ושות` משרד עורכי דיןסביר ושות` משרד עורכי דיןאזור השפלה והסביבה053-7933128כ-20 שנות ניסיון במקרקעין, נזקי גוף ותאונות, דיני משפחה והסדרת מעמד בישראל
ליפקין את ליפקיןליפקין את ליפקיןאזור המרכז053-9428824דיני משפחה, נישואי תערובת, אשרות ומשרד הפנים