שלח הודעה ללא התחייבות
עורכי דין עורכי דין משפט מנהלי ועתירות עורכי דין ייצוג מעסיקים מול רשויות המדינה (פרסום ממומן)
+משפט מנהלי ועתירות+ייצוג מעסיקים מול רשויות המדינה
מצאו עורך דין לפי תחום עיסוק
לפי עיר
 

מעסיקים, מתמודדים מול משרד העבודה והרווחה, משרד הכלכלה או משרד הפנים? צריכים לקבל היתרי עבודה או היתרי פיטורין, לעמוד בפני ביקורת של משרד הכלכלה או להתמודד עם התראות מנהליות ועיצומים כספיים?


לא פעם נאלצים מעסיקים להתמודד מול רשויות המדינה השונות, כגון משרד הכלכלה, משרד העבודה והרווחה או רשות האוכלוסין וההגירה, אם לצורך קבלת היתרי עבודה הנדרשים על פי חוק, התמודדות עם עיצומים כספיים או קנסות מנהליים במסגרת הליכים מנהליים, ועד התמודדות עם כתבי אישום בגין הפרת חוקי העבודה השונים.


משרד העבודה והרווחה מוסמך לברר ולאכוף סמכויות מנהליות ואף פליליות, כאשר מעסיקים נדרשים לחקירה או להליכים מנהליים בכל הנוגע לזכויות עובדים, תשלום שכר, עובדים זרים ועוד.


משרד הכלכלה בוחן ואוכף את חוקי העבודה בין היתר על פי החוק להגברת האכיפה של דיני העבודה, הן בכל הנוגע לעובדים שכירים והן בכל הקשור לעובדי קבלן או עובדים זרים. על פי חוק זה מעסיקים עלולים להתמודד עם הליכי אכיפה וענישה רבים כגון עמידה בביקורת של משרד הכלכלה, התראות מנהליות, עיצומים כספיים ועוד.


לפניכם משרדי עורכי דין העוסקים במשפט מנהלי והתמודדות מול רשויות המדינה. בחרו עורכי דין והגישו פנייה ללא התחייבות מצדכם או מצד עורך הדין.

 

בחר עורכי דין ושלח הודעה ללא התחייבות

עבור ייצוג מעסיקים מול רשויות המדינה התקבלו 2 תגובות בציון ממוצע 5 מתוך 5
סמן לפניה

תחומי עיסוקו של המשרד הינם משפט אזרחי-מסחרי, משפט מנהלי, דיני חברות, דיני עבודה, בנקים

כתובת: ז`בוטינסקי 7 מגדל משה אביב, רמת גן

תחומי עיסוק: משפט מנהלי ועתירות, משפט אזרחי

סמן לפניה

עורכת דין רוית דינמז יחזקאל מייצגת עסקים מול משרדי ממשלה ורשויות מקומיות, מלווה בתהליכי קבלת רישיון עסק, מלווה בהליכי חקיקה חדשה, מסייעת בהטמעת חקיקה בארגונים

כתובת: כפר סבא, כפר סבא

תחומי עיסוק: משפט מנהלי ועתירות

(פרסום ממומן)


אליעד שרגא ושות` - משרד עו"דאליעד שרגא ושות` - משרד עו"דאזור המרכז053-6130820מהמשרדים המשפיעים לפי DUN`S 100, מחלקות: מקרקעין, מסחרי, מנהלי ועוד.
דינה וולפרט משרד עורכי דיןדינה וולפרט משרד עורכי דיןאזור המרכז053-7101865התמחות בייצוג מול משרד הפנים- הגירה, אזרחות, בן זוג זר, איחוד משפחות
משרד עורכי דין שרון סגל ושות`משרד עורכי דין שרון סגל ושות`אזור השרון והסביבה053-9374376עוסק בדיני גירושין, משפחה וירושה ובמעמד אישי. שלוחות בתל אביב ובנתניה.
ליפקין את ליפקיןליפקין את ליפקיןאזור המרכז053-9428824דיני משפחה, נישואי תערובת, אשרות ומשרד הפנים