ייצוג מעסיקים מול רשויות המדינה: בחר עורכי דין ושלח הודעה ללא התחייבות

מעסיקים, מתמודדים מול משרד העבודה והרווחה, משרד הכלכלה או משרד הפנים? צריכים לקבל היתרי עבודה או היתרי פיטורין, לעמוד בפני ביקורת של משרד הכלכלה או להתמודד עם התראות מנהליות ועיצומים כספיים?


לא פעם נאלצים מעסיקים להתמודד מול רשויות המדינה השונות, כגון משרד הכלכלה, משרד העבודה והרווחה או רשות האוכלוסין וההגירה, אם לצורך קבלת היתרי עבודה הנדרשים על פי חוק, התמודדות עם עיצומים כספיים או קנסות מנהליים במסגרת הליכים מנהליים, ועד התמודדות עם כתבי אישום בגין הפרת חוקי העבודה השונים.


משרד העבודה והרווחה מוסמך לברר ולאכוף סמכויות מנהליות ואף פליליות, כאשר מעסיקים נדרשים לחקירה או להליכים מנהליים בכל הנוגע לזכויות עובדים, תשלום שכר, עובדים זרים ועוד.


משרד הכלכלה בוחן ואוכף את חוקי העבודה בין היתר על פי החוק להגברת האכיפה של דיני העבודה, הן בכל הנוגע לעובדים שכירים והן בכל הקשור לעובדי קבלן או עובדים זרים. על פי חוק זה מעסיקים עלולים להתמודד עם הליכי אכיפה וענישה רבים כגון עמידה בביקורת של משרד הכלכלה, התראות מנהליות, עיצומים כספיים ועוד.


לפניכם משרדי עורכי דין העוסקים במשפט מנהלי והתמודדות מול רשויות המדינה. בחרו עורכי דין והגישו פנייה ללא התחייבות מצדכם או מצד עורך הדין.