שלח הודעה ללא התחייבות
עורכי דין עורכי דין רשלנות רפואית עורכי דין רשלנות רפואית מחלות אוטואימוניות (פרסום ממומן)
+רשלנות רפואית+רשלנות רפואית מחלות אוטואימוניות
מצאו עורך דין לפי תחום עיסוק
לפי עיר
 

ישנם סוגים רבים של מחלות אוטואימוניות, אשר גורמות להפרעות כרוניות במערכת החיסון העצמי בגוף ולתקיפה עצמית של תאים ורקמות בריאים, עד כדי נזקים גופניים קשים, נכות ואף מוות. טרשת נפוצה היא אחת המחלות האוטואימוניות המוכרות והחמורות ביותר, בשל הפגיעה הקשה שהיא גורמת למערכת העצבים. מחלות אוטואימוניות קשות נוספות כוללות בין היתר איידס, זאבת, סוכרת נעורים, צליאק, גרייבס, פסוריאזיס ועוד.


מחלות אוטואימוניות קשות לאבחון ולטיפול, כאשר האבחון כולל בדיקות מעבדה, בדיקות גופניות ובדיקות הדמיה כגון אולטרסאונד. אם מטופל התלונן על תסמינים הרומזים על מחלה אוטואימונית אך לא נשלח לבדיקות רלוונטיות, מדובר ברשלנות רפואית. כמו כן, רשלנות רפואית יכולה להתבטא בביצוע בדיקות באופן רשלני או לא תקין, או בפענוח שגוי של התוצאות.


אבחון מוטעה או עיכוב באבחון מחלה אוטואימונית הם עילה לתביעה עקב רשלנות רפואית, וכמו כן טיפול לא מתאים, התעלמות ממצבו של המטופל וממחלות אחרות, רשלנות במעקב הרפואי או מתן טיפול רפואי עבור מחלה אוטואימונית מבלי שמלוא המידע על הטיפול הוצג בפני המטופל, ומבלי שהתקבלה הסכמה מדעת.


לרשותכם משרדי עורכי דין העוסקים ברשלנות רפואית בטיפול או באבחון מחלות אוטואימוניות. בחרו עורכי דין והגישו פנייה ללא התחייבות מצדכם או מצד עורך הדין.
 

בחר עורכי דין ושלח הודעה ללא התחייבות

עבור רשלנות רפואית מחלות אוטואימוניות התקבלו 3 תגובות בציון ממוצע 5 מתוך 5
סמן לפניה

משרד שטובר & טולדנו עוסק בטיפול בתביעות מתחום הרשלנות הרפואית כמו גם בנזקי גוף ותאונות. עו"ד ייצג בתיקי נזיקין כבר מעל 16 שנים, אחוזי ההצלחה של המשרד עומדים על מעל 97%!

כתובת: ינאי 6, ירושלים

תחומי עיסוק: רשלנות רפואית, תאונות קשות

(פרסום ממומן)


אורלי זפרני לביא, משרד עורכי דיןאורלי זפרני לביא, משרד עורכי דיןאזור המרכז053-6130164עוסקת ברשלנות רפואית, תאונות דרכים, ביטוח לאומי, פוליסות ונזקי גוף.
שטובר & טולדנושטובר & טולדנוירושלים והסביבה 053-9428385מעל ל-97% הצלחה בתביעות בתחום הרשלנות רפואית ונזקי גוף
אייל בן ישי משרד עורכי דיןאייל בן ישי משרד עורכי דיןאזור הצפון053-9377900למעלה שנות מ-15 ניסיון ברשלנות רפואית, תביעות ביטוח ותאונות.
יהושוע (שוקי) בלנגה - משרד עו"דיהושוע (שוקי) בלנגה - משרד עו"דאזור הצפון053-9428843עוסק בתחום הנזיקין לגווניו, בעבירות כלכליות ובצווארון לבן
לנציאנו, פרייז ושות`לנציאנו, פרייז ושות`אזור המרכז053-9428442עוסקים בנזקי גוף, תאונות דרכים, ביטוח לאומי ועוד..
ענת אשכנזי, משרד עורכי דיןענת אשכנזי, משרד עורכי דיןאזור השפלה והסביבה053-9386724עוסקת בנזקי גוף ותביעות עבודה, רשלנות רפואית, ותביעות רכוש וביטוח.
רונן מעוז משרד עו"דרונן מעוז משרד עו"דאזור המרכז053-7359661נזקי גוף וביטוח לרבות ביטוח לאומי, רשלנות רפואית ותאונות
עו"ד דור פנקעו"ד דור פנקאזור השרון והסביבה053-8007704ייצוג במשרד הפנים, הסדרת מעמד בישראל, אזרחות ישראלית - שירות בכל הארץ
עו"ד אריק ריביצקי  עו"ד אריק ריביצקי אזור הדרום053-9386727המשרד עוסק התחום הנזיקין והביטוח הלאומי, שלוחות באשקלון ובאר שבע
אסף-זלוואס-פן עורכי דיןאסף-זלוואס-פן עורכי דיןאזור המרכז053-7101882משרד מקצועי ובעל ניסיון בתחום הרשלנות הרפואית, הביטוח והנזיקין.