שלח הודעה ללא התחייבות
עורכי דין עורכי דין רשלנות רפואית עורכי דין רשלנות רפואית טחורים ופיסורה (פרסום ממומן)
+רשלנות רפואית+רשלנות רפואית טחורים ופיסורה
מצאו עורך דין לפי תחום עיסוק
לפי עיר
 

טחורים ופיסורה הם שני מצבים רפואיים הקשורים בפי הטבעת, אשר שכיחים בקרב אוכלוסיות שונות כגון באנשים מבוגרים, אנשים עם בעיית עצירות כרונית ונשים בהריון. טחורים הם הצטברות והתנפחות של כלי דם בפי הטבעת הגורמים לכאבים ולעתים דורשים התערבות רפואית, ואילו פיסורה היא מצב הדורש התערבות רפואית ועלול להיות מסוכן, כאשר מדובר בקרע או בסדק באזור הרקטום.


רשלנות באבחון או בטיפול בטחורים או פיסורה עלולה לגרום נזקים חמורים למטופל, כגון אובדן שליטה על הצרכים או כריתת פי הטבעת. כמו כן, לפני כל ביצוע הליך טיפולי בטחורים או בפיסורה, הרופא המטפל חייב להסביר למטופל את ההשלכות האפשריות של הטיפול ולהחתימו על טופס הסכמה מדעת. טיפול שניתן ללא אישור המטופל מהווה רשלנות רפואית.


לרשותכם משרדי עורכי דין העוסקים ברשלנות רפואית בטחורים ובפיסורה. בחרו עורכי דין והגישו פנייה ללא התחייבות מצדכם או מצד עורך הדין.

 

בחר עורכי דין ושלח הודעה ללא התחייבות

עבור רשלנות רפואית טחורים ופיסורה התקבלו 4 תגובות בציון ממוצע 5 מתוך 5
סמן לפניה

משרד שטובר & טולדנו עוסק בטיפול בתביעות מתחום הרשלנות הרפואית כמו גם בנזקי גוף ותאונות. עו"ד ייצג בתיקי נזיקין כבר מעל 16 שנים, אחוזי ההצלחה של המשרד עומדים על מעל 97%!

כתובת: ינאי 6, ירושלים

תחומי עיסוק: רשלנות רפואית, תאונות קשות

סמן לפניה

נזקי גוף-תביעות נ' עיריות, תאונות דרכים, תאונות עבודה, תאונות תלמידים, משרד הבריאות - קנאביס רפואי. נדל"ן - קניה ומכירה וליווי שוטף לעסקים ועצמאיים

כתובת: הנוטרים 4, אשקלון

תחומי עיסוק: מריחואנה רפואית | קנאביס רפואי

(פרסום ממומן)


עו"ד אריק ריביצקי  עו"ד אריק ריביצקי אזור הדרום053-9386727המשרד עוסק התחום הנזיקין והביטוח הלאומי, שלוחות באשקלון ובאר שבע
ענת אשכנזי, משרד עורכי דיןענת אשכנזי, משרד עורכי דיןאזור השפלה והסביבה053-9386724עוסקת בנזקי גוף ותביעות עבודה, רשלנות רפואית, ותביעות רכוש וביטוח.
אייל בן ישי משרד עורכי דיןאייל בן ישי משרד עורכי דיןאזור הצפון053-9377900למעלה שנות מ-15 ניסיון ברשלנות רפואית, תביעות ביטוח ותאונות.
אסף-זלוואס-פן עורכי דיןאסף-זלוואס-פן עורכי דיןאזור המרכז053-7101882משרד מקצועי ובעל ניסיון בתחום הרשלנות הרפואית, הביטוח והנזיקין.
יהושוע (שוקי) בלנגה - משרד עו"דיהושוע (שוקי) בלנגה - משרד עו"דאזור הצפון053-9428843עוסק בתחום הנזיקין לגווניו, בעבירות כלכליות ובצווארון לבן
עו"ד דור פנקעו"ד דור פנקאזור השרון והסביבה053-8007704ייצוג במשרד הפנים, הסדרת מעמד בישראל, אזרחות ישראלית - שירות בכל הארץ
רונן מעוז משרד עו"דרונן מעוז משרד עו"דאזור המרכז053-7359661נזקי גוף וביטוח לרבות ביטוח לאומי, רשלנות רפואית ותאונות
שטובר & טולדנושטובר & טולדנוירושלים והסביבה 053-9428385מעל ל-97% הצלחה בתביעות בתחום הרשלנות רפואית ונזקי גוף
אורלי זפרני לביא, משרד עורכי דיןאורלי זפרני לביא, משרד עורכי דיןאזור המרכז053-6130164עוסקת ברשלנות רפואית, תאונות דרכים, ביטוח לאומי, פוליסות ונזקי גוף.
לנציאנו, פרייז ושות`לנציאנו, פרייז ושות`אזור המרכז053-9428442עוסקים בנזקי גוף, תאונות דרכים, ביטוח לאומי ועוד..