כתף: בחר עורכי דין ושלח הודעה ללא התחייבות

רוצים להוכיח שהקרע בגידי הכתף נגרם בתאונת עבודה? מגישים תביעה לקצין התגמולים עקב בעיות בכתף? מחפשים חוות דעת משפטית של מומחים לבעיות בכתף?

 

מפרק הכתף הוא מורכב מאוד ובעל יכולת תנועה מגוונת. לפיכך, הוא רגיש וחשוף לפגיעות מסוגים שונים בדרגות חומרה שונות. אנשים רבים נפגעים בכתף עקב הפעלת עומס יתר על מפרק הכתף או עקב חבלה, תאונת דרכים או במהלך פעילות ספורטיבית, ומגישים תביעות נגד חברות הביטוח, הביטוח הלאומי או המעסיקים, אשר מצריכות חוות דעת משפטיות של אורתופדים או פיזיותרפיסטים להוכחת נזקי הגוף וקביעת אובדן כושר עבודה ואובדן כושר ניידות.

חוות הדעת נדרשות בתיקים של תאונות עבודה, בגין נכות שנגרמה עקב תנאי העבודה, למשל במקצוע דוגמת סבלות המחייב הרמת משאות כבדים על בסיס יומי וכרוך בהפעלת עומס מתמשך על הכתף או בעבודות שכוללות שימוש ממושך בכלי עבודה רוטטים כגון פטישון, מקדחה ומסור, ולפיכך גורמות לעומס מתמשך על הכתף.

כמו כן, תביעות רבות מוגשות לקצין התגמולים במשרד הביטחון להכרה כנכה צה"ל לחיילים או משרתי מערכת הביטחון שנפגעו בכתף כתוצאה מתנאי השירות או עקב פציעות במהלך השירות, וכן בגין רשלנות רפואית וטיפול רפואי לקוי של פגיעות בכתף.

 

לפניכם רשימת רופאים מתחום האורתופדיה ופיזיותרפיסטים הנותנים חוות דעת משפטית על פגיעות בכתף. בחרו מומחים לפציעות בכתף והגישו פנייה ללא התחייבות.