ברכיים: בחר עורכי דין ושלח הודעה ללא התחייבות

 רוצים להוכיח שהקרע במיניסקוס נגרם בתאונת עבודה? מגישים תביעה לקצין התגמולים עקב בעיות ברכיים? מחפשים חוות דעת משפטית של מומחים לבעיות בברכיים? 


אנשים רבים נפגעים בברכיהם עקב נפילה או חבלה, תאונות דרכים או פגיעות ספורט, ומגישים תביעות נגד חברות הביטוח, הביטוח הלאומי או המעסיקים, אשר מצריכות חוות דעת משפטיות של אורטופדיים או פיזיותרפיסטים להוכחת נזקי הגוף וקביעת אובדן כושר עבודה ואובדן כושר ניידות.


חוות הדעת נדרשות בתיקים של תאונות עבודה, בגין נכות שנגרמה עקב תנאי העבודה, למשל במקצועות הריצוף או הגינון לאחר שנים של עבודה על הברכיים, או במקרים של קרע במיניסקוס עקב תאונת עבודה, לעובדים שנפלו מסולם, החליקו ונפגעו בברך או משכו חפצים כבדים.


כמו כן, תביעות רבות מוגשות לקצין התגמולים במשרד הביטחון להכרה כנכה צה"ל לחיילים או משרתי מערכת הביטחון שנפגעו כתוצאה מתנאי השירות או עקב פציעות במהלך השירות, וכן בגין רשלנות רפואית וטיפול רפואי לקוי של פגיעות בברכיים.


לפניכם רשימת רופאים מתחום האורטופדיה ופיזיותרפיסטים הנותנים חוות דעת משפטית על פגיעות בברכיים. בחרו מומחים לפציעות בברכיים והגישו פנייה ללא התחייבות.