עיניים: בחר עורכי דין ושלח הודעה ללא התחייבות

מגישים תביעה עבור לקוח שעבר ניתוח כושל להסרת משקפיים? זקוקים להערכה של גובה הנזק שנגרם לראייה? צריכים להציג חוות דעת של רופאי עיניים מומחים?


תביעות משפטיות רבות מנוהלות על רקע פגיעה תעסוקתית, תאונות שונות או רשלנות רפואית שגרמה לפגיעה בראייה או לסיבוכים לאחר ניתוחי לייזר, ונדרשות חוות דעת משפטיות של רופאי עיניים מומחים שיקבעו אם נגרם נזק בלתי הפיך לאיכות הראייה או לפעילות העין.


חוות הדעת של רופא עיניים מוגשות בתביעות נגד חברות הביטוח הפרטיות והמוסד לביטוח לאומי, וכן מאפשרות הוצאת תעודת עיוור במקרה הצורך.


בתיקים על פגיעה בעיניים שנגרמה בעבודה, כתוצאה מחשיפה לחומרים מסוכנים או אי נקיטת אמצעי הגנה מספקים מטעם המעסיק, חוות הדעת תקשר את הפגיעה לרקע התעסוקתי ותספק אפשרות לתבוע פיצויים ממקום העבודה.


כמו כן, לעתים חלים סיבוכים בעקבות טיפול או ניתוח רשלני או כתוצאה מאבחון שגוי או חוסר טיפול, וחוות דעת משפטית תעזור להעריך את גובה הנזק שנגרם ולקבוע אם הוא נגרם בשל רשלנות רפואית.


חוות דעת של רופאי עיניים נדרשות גם עקב העלייה הדרסטית במספר ניתוחי הלייזר להסרת משקפיים, שהביאה לעלייה במספר תביעות הרשלנות במקרים שבהם הניתוח הסתבך או נכשל, וצורך בקביעה אם מדובר ברשלנות או בסיבוך סביר.


לפניכם רשימת רופאי עיניים מומחים למתן חוות דעת בתחום רפואת העיניים. בחרו מומחים לרפואת עיניים והגישו פנייה ללא התחייבות.