קרדיולוגיה | מחלות לב: בחר עורכי דין ושלח הודעה ללא התחייבות

  • פרופ` דוד רוט

    פרופ' דוד רוט  (קרדיולוגיה)

    מודיעין

    פרופ' דוד רוט קרדיולוג מומחה בעל ניסיון רב בטיפול בחולי לב ומספק אבחון וטיפול מקיף במחלות לב בגישה סבלנית. פרופ' רוט בעל נסיון רב בכתיבת חוות דעת לביטוח לאומי וחברות הביטוח.

  • דר` אפשטיין

    דר' אפשטיין מומחה בקרדיולוגיה מעניק חוות דעת כהגנה על רופא / בית חולים / מטופל (אחוזי ניכות / ביטוח לאומי)

העבודה הלחוצה גרמה לעובד התקף לב? רשלנות רפואית באבחון מחלת הלב גרמה לנזקים? יש צורך בחוות דעת משפטית בתחום הקרדיולוגיה?


מחלות בתחום הקרדיולוגיה כוללות הפרעת קצב, אי ספיקת לב, התקף הלב והשתלות קוצבים למיניהן, ולחוות דעת קרדיולוגיות חשיבות עלונה בתביעות רשלנות רפואית עקב איחור באבחון, אי שליחת הרופא המטפל לבדיקות סקירה או אי התייחסות לבדיקה לא תקינה.


תביעות על רשלנות רפואית מוגשות גם בגין אי טיפול בחולים הסובלים מפרפור פרוזדורים, שהוביל לאיבוד גפיים או לשבץ מוחי. מהצד השני, טיפול יתר בחולים שעברו השתלות קוצבי לב ללא צורך הוא עילה לתביעה בגין רשלנות רפואית.


כמו כן, עבודה בתנאי לחץ עלולה לגרום ללחץ נפשי ולהתקפי לב, ובמקרים כאלה ניתן לתבוע את הביטוח הלאומי לקבלת פיצויים או גמלה כנפגע תאונת עבודה. גם עובדים שיכולת עבודתם נפגעה בשל אי ספיקת לב זקוקים לחוות דעת קרדיולוגית, אשר תשכנע את הוועדה הרפואית בביטוח הלאומי להעניק קצבת נכות.


לפניכם רשימת קרדיולוגים מומחים לשם קבלת חוות דעת משפטית. בחרו מומחים בתחום הקרדיולוגיה ומחלות לב והגישו פנייה ללא התחייבות.