אסתטיקה | ניתוחים פלסטיים: בחר עורכי דין ושלח הודעה ללא התחייבות

הניתוח הפלסטי הסתיים באכזבה מהתוצאות? תובעים את חברת הביטוח למימון ניתוח פלסטי הכרחי? מחפשים חוות דעת משפטית בתחום האסתטיקה והניתוחים הפלסטיים?


רוב הטיפולים הפלסטיים אינם ניתנים במסגרת של הצלת חיים אלא עוסקים בטיפולים אסתטיים על ידי רופאים פרטיים ובעלויות גבוהות. לאור זאת מנוהלים אינספור תיקים משפטיים של לקוחות אשר התאכזבו מתוצאות הטיפול או חושדים ברשלנות רפואית מצד הפלסטיקאים, וחוות הדעת המשפטית הכרחית לקביעת גובה הנזק האסתטי שנגרם.


במקרים של נזק בלתי הפיך כמו כוויות חמורות ופגיעות גופניות כתוצאה ממקרי אלימות או תאונות דרכים, חוות דעת של מומחה לניתוחים פלסטיים תסייע רבות לקבלת פיצויים הולמים מחברות הביטוח.


חוות הדעת נדרשת גם במקרים של טיפול רפואי רשלני שגרם לנזק אסתטי, למשל תפירה אחרי ניתוח שגרמה למפגע אסתטי, ועוזרת לבסס את הראיות לרשלנות רפואית. גם בתביעות בגין רשלנות רפואית של לקוחות מאוכזבים, אם מדובר בניתוח להגדלת חזה או בניתוח להסרת שיער בלייזר, חוות דעת משפטית חשובה במיוחד כדי לקבוע שאכן מדובר ברשלנות רפואית או שמא מדובר בתוצאות סבירות.


לפניכם רשימת פלסטיקאים מומחים למתן חוות דעת משפטית על ניתוחים פלסטיים. בחרו מומחים בתחום הניתוחים הפלסטיים והאסתטיקה והגישו פנייה ללא התחייבות.