אודותינו

תודה שבחרתם לגלוש באתר המשפטי המוביל בישראל:

 

אתר עורכי הדין LawGuide פעיל החל משנת 2006 ומציג מגוון רחב של פתרונות לכל בעיה משפטית. האתר הוקם מתוך מחשבה להציע לקהל המבקרים, שאינו בהכרח בקיא בתחום המשפט, הצצה לתוך עולם זה והבנה טובה יותר של זכויותיו המשפטיות. התוכן באתר עדכני, רלוונטי, אקטואלי ומוגש לציבור הרחב בגובה העיניים.
 

באתר מבקרים אלפי גולשים מידי יום אשר מקבלים סיוע, מידע והכוונה בבעיות משפטיות שונות.

 

נתקלת בשאלה משפטית?

באתר עשרות אלפי מאמרים ותקצירי פסקי דין בכל התחומי המשפט, אלפי עורכי דין מכל אזורי הארץ ותחומי המשפט, מאות סרטוני וידאו ועוד אפשרויות מגוונות לקבלת סיוע . בנוסף, באתר כ - 200
פורומים משפטיים שונים אותם מנהלים עורכי דין העוסקים בתחומי התמחות שונים.

 

אנו מזמינים אותך לבקר, לשאול ואף לקבל שירות מאחד מעורכי הדין שלנו באתר. לנוחיותך להלן מספר קישורים דרכם ניתן לקבל מענה משפטי:

 

 

האתר מנוהל ע"י חברת טרפיקו בע"מ, הגלישה באתר בכפוף לתקנון האתר.

עריכה וכתיבת חדשות ומאמרים


כתיבת מדריכים משפטיים מקצועיים ופסקי דין


מנהלי הפורומים שלנו


**צוות פורום עורכי דין - סיוע משפטי עושים כל שביכולתם לענות תשובות על שאלות הגולשים בצורה מקצועית ותוך זמן קצר ככל האפשר. חשוב לציין כי המענה בפורום עורכי דין אינו מהווה תחליף ליעוץ משפטי פרטני בו עורך הדין נחשף אל כל החומר המשפטי הקיים.
  

 

לכן, מובהר בזאת כי אין במתן התשובות או במידע המוצג בפורום עורכי דין יעוץ משפטי מכל סוג שהוא. מובהר כי על מנת לספק יעוץ משפטי מקצועי ומקיף על עורכי הדין לקבל את כל החומר המשפטי. כל המסתמך על התשובות בפורום או על המידע המוצג בו עושה זאת על אחריותו בלבד. הגלישה בפורום היא בכפוף לתנאי השימוש באתר.

עכשיו בפורומים

Facebook Whatsapp Whatsapp Mail
למעלה