פורום בית דין לעבודה ופיטורין שלא כדין

עו"ד נירה בן דוד

עו"ד נירה בן דוד

משרד עורכת דין נירה בן דוד בעלת תואר שני במשפטים מהאוניברסיטה העברית. כמו כן עו"ד בן דוד בעלת תעודת מגשר מוסמך ופרקטיקום.
תיקים בנושא דיני עבודה הנידונים בבית הדין לעבודה עלולים להיות מורכבים ולהצריך טיפול מקצועי של עורך דין שמתמקצע בתחום ומכיר את הנושא על בוריו. תביעות הקשורות ליחסי עבודה, לתביעות פיצויי פיטורין דורשות ייעוץ פרטני ובחינת המקרה הספציפי לעומקו. ניהול התיק בידי עורך דין המומחה לדיני עבודה יוכל להביא לסיום ההליך במהרה תוך השגת תוצאה מקסימלית.
עו"ד נירה בן דוד בעלי ניסיון בטיפול בתיקים בנושא דיני העבודה, לרבות ייצוג של מעסיקים ועובדים בתביעות שקשורות ליחסי עבודה ובתביעות לפיצויי פיטורין. כל תיק מטופל במשרדה של עו"ד בן-דוד באופן אישי, מקצועי ואמין.

אודות הפורום

דיני עבודה הם תחום משפטי מורכב שבו נידונות מחלוקות הקשורות ליחסים שבין עובד ובין מעסיק לרבות חוזה עבודה, זכויות עובדים, התפטרות ופיטורין, הרעת תנאים, פיצויי פיטורין ועוד. טיפול יעיל של כל צד בהתמודדות עם המחלוקות בבית הדין לעבודה יכול להשליך ישירות על סיכויי ניצחון בתביעה. דיני עבודה מאגדים בתוכם 17 חוקים שונים ופסיקה ענפה וכן נהלים שיש להכיר.

פורום בית דין לעבודה הוקם לתת מענה לשאלות העובד או המעסיק על אודות מחלוקות בעקבות יחסי עבודה שבגינן ניתן לתבוע בבית הדין לעבודה. פעמים רבות תוך כדי ההליך המשפטי מתעוררות שאלות שיש בכוחן להשפיע ישירות על ניהול המקרה בבית הדין לעבודה. ככל שהטיפול בסוגיות אלה ייעשה בצורה מקצועית יותר, כך הדבר יאפשר ניהול תיק תקין, הוכחת הטענות הרלוונטיות והשגת התוצאות המיטביות בפסק הדין הסופי.
 

חייגו אליי חייגו למנהל/ת הפורום 053-6112872Facebook Whatsapp Whatsapp Mail
למעלה