מנהל/ת הפורום: עו"ד ליזה דמרי-בן שחר
053-7298477


הרעת תנאים וזכויות של עובד וותיק

אסתברק 16/3/2019 18:54
היי שלום ... בנוגע לגבי חוק הרעה תנאים ! אני עובדת בתחנת דלק מוכרנית ותיקה .. כרגיל היתי עובדת כל השבוע .. ולאחר מכן בקשתי מ המנהל שלי לעבוד ארבע ימים בשבוע בגלל שהתחלתי בלימודים ..הו הסכים על זה .. בתקופת המבחנים בקשתי ממנו רק לעבוד סופ״ש והא כן הסכים ... נגמרו תקופת המבחנים חזרתי שוב ואמרתי לו ששיפץ אותי שוב הוא סרב הבקשה שלי והוא אמר לי שאלך לעבוד בתחנות אחרות .. ואין לו שעות בשבלי והו טען שהו לא יכול להוריד שעות מעובד שהוא עובד כל השבוע למרות שהוא לא ותיק ואני ותיקה יותר ממנו בעבודה .. המצב שלי הכלכלי על הפנים אני סטודנט ואין לי מי שיפרנס אותי יש לי הרבה התחיביות ואני חייבת לחזור לעבוד .. אשמח לחזור לי תודה .. !
הרעת תנאים וזכויות של עובד ותיק ליזה בן-שחר,דמרי17/3/2019 15:39
שלום רב, אכן מדובר בהרעת תנאים, אני ממליצה לרשום למעסיק כי אם הוא לא ישבץ אותך במשמרות בשבוע הקרוב את רואה את זה כפיטורים ואח"כ פשוט לתבוע פיצויים וכל מה שנוסף לכך. ליזה דמרי-בן שחר, עו"ד מתמחה בדיני עבודה וזכויות עובדים.


שאלו את מנהל/ת הפורום: דמרי - בן שחר משרד עו"ד   053-7298477
עוד שאלות שנשאלו בנושא הרעת תנאים והתעמרות בעבודה:
אי תשלום שכר עבודהנקש פרדי24/4/2019 13:36

המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר