מנהל/ת הפורום: עו"ד ליזה דמרי-בן שחר
053-7298477


שבירת חוזה עבודה מצד המעסיק

ספיר רוזן19/3/2019 9:18
שלום, אני עובדת במקום עבודתי במשך שנה וחודשיים.לפי חוזה העבודה שלי (שנחתם 5 חודשים לאחר תחילת עבודתי)לאחר 3 חודשים מגיע לי העלאה בשכר ,ולאחר חצי שנה מגיעה עוד העלאה,כשדיברתי עם המעסיק על הנושא הוא טען שאין לו כסף להעלות לי את המשכורת אך אם אני מחליטה להתפטר,אני מתפטרת כדין מפוטר,רציתי לשאול האם מגיעים לי פיצויים? והאם הוא צריך לשלם לי את העלאה בצורה רטרואקטיבית?
הפרת חוזה על ידי המעסיקליזה בן-שחר,דמרי19/3/2019 14:42
ספיר שלום, באם בחוזה העסקה שלך נקבעו תנאים והמעסיק אינו מכבד אותם תוכלי לתבוע בגין הפרת חוזה עבודה ופיצוי על כך. אם את חתימה על סעיף 14 לחוק פיצויי פיטורים במילא כל הפיצויים שלך צבורים בקרן הפנסיה ואת יכולה לפרוע אותם גם אם התפטרת. אם את לא חתומה על סעי14 הרי שתצטרכי לתבוע את המעסיק ולא לקבל כל כך בקלות את פיצוי הפיטורים המלאים שלך. ממליצה להגיע לייעוץ אישי עם עו"ד ליזה דמרי-בן שחר, עו"ד מתמחה בזכויות עובדים ונשים בעבודה.


שאלו את מנהל/ת הפורום: דמרי - בן שחר משרד עו"ד   053-7298477
עוד שאלות שנשאלו בנושא הרעת תנאים והתעמרות בעבודה:
לא מקבלת תלושי שכרעדן מסלה10/4/2019 10:23

המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר