עורכי דין פורום עורכי דין פורום הרעת תנאים והתעמרות בעבודה הסכמתי להרעת תנאים מרצוני החופשי מבלי להבין זאת
מנהל/ת הפורום: עו"ד ליזה דמרי-בן שחר
053-7298477


הסכמתי להרעת תנאים מרצוני החופשי מבלי להבין זאת

הדר יהלום14/4/2019 17:48
במהלך השנה האחרונה עבדתי ברשת חנויות בתפקיד מנהלת סניף. בתחילת עבודתי נחתם הסכם עבודה כחוק, שבו היה סעיף המציין שבתום תקופה של כמה חודשים ייחתם הסכם חדש בין הצדדים. מאז לא נחתם חוזה חדש, ועם זאת במהלך התקופה שלאחר חתימת החוזה שופרו תנאי השכר שלי. בחודשים האחרונים בעקבות מצב בריאותי שמנע ממני להגיע למשמרות באופן עקבי נקבעה איתי שיחה ע"י המעסיקים, ובה הציעו לי אפשרות של עבודה מהבית בטלמרקטינג. הדבר היחיד שסוכם איתי בכתב בשיחה הזאת הוא רשימת יעדים שהשכר שלי יהיה מורכב מהעמלות בגינם. לאחר תקופה של חודשיים שבהם לא הצלחתי להגיע לסכומים שנקבעו, ולמרות שנעשתה עבודה מצידי- פניתי למעבידים בבקשה להשלמת שכר כלשהי אך נאמר לי שאין אפשרות לשלם לי שכר כל עוד לא הגעתי ליעדים. האם יש לי מה לעשות מכאן והלאה?
מענה לשאלה-הסכמה להרעת תנאיםליזה בן-שחר,דמרי17/4/2019 14:39
הדר שלום, מה שתיארת הוא שינוי תנאי העסקה ולא הרעת תנאים, ככל והסכמת להם אין חובה על מעסיקך להשלים הכנסה וכו'. לא מדובר בהרעת תנאים. ליזה דמרי-בן שחר , עו"ד מתמחה בזכויות עובדים ונשים במקום העבודה.


שאלו את מנהל/ת הפורום: דמרי - בן שחר משרד עו"ד   053-7298477
עוד שאלות שנשאלו בנושא הרעת תנאים והתעמרות בעבודה:
אפליה בקבלת שי לחגאמיר בורנשטיין20/5/2019 11:58
הפרת הסכם עבודה לגבי משמרותמירי אבוטאלב11/5/2019 13:41

המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר