עורכי דין פורום עורכי דין פורום הרעת תנאים והתעמרות בעבודה דיווחתי על מעשה לא תקין וזכיתי להתעלמות
מנהל/ת הפורום: עו"ד ליזה דמרי-בן שחר
053-7298477


דיווחתי על מעשה לא תקין וזכיתי להתעלמות

בילי 23/4/2019 10:26
דווחתי להנהלה על מקרה לא תקין שנעשה נגד ילדות !!וכתוצאה מכך אני סובלת מהתיחסות של התעלמות והאשמות שיש לי משהו אישי נגד העובד שעליו דווחתי .!!! מצב זה גורם לי כאב ועוגמת נפש. קביעתה של המנהלת הוא שאין בעיה בהתנהלותו של העובד !!! והבנות משקרות !! מסקנותיה ניראות משונות בעיני אני מקבלת את קביעתה אך בנוסף הגיע אלי במקרה לא שחקרתי אלא משיחה תמימה עם עמית לשעבר בעבודה עוד מידע מחשיד על האיש שהתנהג במהלך עבודתו נגד ילדות !! במחלקה אחרת במערכת !! מידע מעורר בי חלחלה וצמרמורת !!! אנני רוצה להתפס לשמועות אך המצב מדיר שינה מעיניי !!.שאלתי היא 1. מה לעשות האם לפנות שוב? האם לעורר את דעת הקהל ? בלי שיאשימו אותי בפגיעה בשם הטוב של המערכת אך טובת הילדות מול עיני ?! 2.חוץ מהמקרה שדווחתי עליו השמועה ששמעתי מחזקת את הבעיה אך אנני רוצה לחטוא בהוצאת דיבה!!לא מפסיקה לבכות !!! משהו בלב אומר לי משהו לא תקין ?! ואני אזרחית שומרת חוק ועובדת נאמנה ומוערכת כ7 שנים רוצה לקבל פיצויים וללכת אפילו בגילי 59 ולא לסבול יותר !!מהיחס המנוכר מצד ההנהלה ומיסורים של כאב שמשהו לא תקין נעשה נגד ילדות מה עושים ??
דיווח על מעשה לא תקין- האם הרעת תנאים. ליזה בן-שחר,דמרי30/4/2019 9:57
בילי שלום, באם מדובר במעשים גובלים בפלילי מציעה שתגשי למשטרה, עליך לוודא כי יש לך ראיות של ממש ולא סתם תחושות ושמועות. לאחר מכן תפני שוב להנהלה. ליזה דמרי-בן שחר, עו"ד מתמחה בזכויות עובדים ונשים במקום העבודה.


שאלו את מנהל/ת הפורום: דמרי - בן שחר משרד עו"ד   053-7298477
עוד שאלות שנשאלו בנושא הרעת תנאים והתעמרות בעבודה:
הפרת הסכם עבודה לגבי משמרותמירי אבוטאלב11/5/2019 13:41

המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר