מנהל/ת הפורום: עו"ד שי שקד
053-8007583


התחזות לשם הוכחה בלבד

יעקב2/6/2019 15:06
האם התחזות לאדם אחר בטלפון כדי להוכיח גנבה ממני ולא לצורך שום דבר אחר אלא להוכיח שהשותף שלי עשה עסקה מתחת לאפי ולקח את הרווחים לעצמו בלבד האם זה נחשב להתחזות פלילי?
התחזות לאחר ללא "כוונה להונות"עו"ד שי שקד3/6/2019 21:03
יעקב שלום רב, שוחחנו טלפונית וקיבלת מענה לשאלתך. ראה סעיף 441 לחוק העונשין. בהצלחה.


שאלו את מנהל/ת הפורום: עו"ד שי שקד  053-8007583
עוד שאלות שנשאלו בנושא חקירות משטרה | חקירה פלילית :

המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר