פורום משרד הפנים

עו"ד דינה וולפרט

עו"ד דינה וולפרט

משרד הפנים במדינת ישראל, הינו אחד המשרדים הממשלתיים החשובים והמשפיעים ביותר על אופייה של החברה. סמכויותיו של המשרד נוגעות בנושאים רבים ומגוונים כגון: תושבות ואזרחות ישראלית, מתן אשרות עבודה בישראל, רישומים אישיים, שלטון מקומי, הנפקת דרכונים, תעודות זהות, רישיונות לנשיאת נשק ועוד.

עו"ד לענייני משרד הפנים דינה וולפרט, מתמחה בטיפול משפטי במגוון רחב של נושאים הקשורים לתחומי אזרחות, מעמד ואשרות. בין יתר הנושאים בהם היא מתמחה תמצאו: מתן אזרחות לבן/ת זוג גר, נישואין אזרחיים, טיפול בענייני ידועים בציבור, מתן זכויות לילדיו של בן זוג גר, מתן זכויות הורה של בן/ת זוג גר, אשרות כניסה, אשרות עבודה, מתן תושבות קבע, היתרים לעובדים פלסטינים, טיפול בעובדים זרים וילדיהם ,ערעורים על החלטות משרד הפנים ועוד מגוון רחב של סוגיות משפטיות המצריכות את מעורבותו המקצועית של עו"ד המתמחה בתחום.

 

אודות הפורום

פורום משרד הפנים הוקם על מנת להעניק מענה לגולשים המתמודדים עם הליכים שונים מול משרד הפנים.

מעוניינים לשנות נתונים בתעודת הזהות? זקוקים לאישורי שהייה בישראל? צריכים לטפל בעניינים שונים כידועים בציבור? מבקשים אזרחות לבן או בת זוג זרים? צריכים לערער על החלטה שמשרד הפנים קיבל? מעוניינים בהגשת בקשה לאשרת עבודה, אשרת כניסה או תושבות קבע?

סמכויות משרד הפנים הן רבות ומגוונות ודורשות ייעוץ משפטי מקצועי, בקיא בתחום ויסודי בכל פרטיו. אתם מוזמנים לשאול שאלה בכל מה שקשור למשרד הפנים ולקבל תשובה מקיפה לפנייתכם. 

חייגו אליי חייגו למנהל/ת הפורום 053-7101865דינה וולפרט משרד עורכי דין

פניה ישירה אל דינה וולפרט משרד עורכי דין

Facebook Whatsapp Whatsapp Mail
למעלה