עורכי דין פורום עורכי דין פורום גירושין אם נתגרש בכמה בערך אחויב במזונות?
מנהל/ת הפורום: עו"ד אפרת חורי הרוש
053-7371316


אם נתגרש בכמה בערך אחויב במזונות?

אבי11/10/2018 15:49
אני נשוי עם ילד אחד. יש הסכם ממון ביני לבין אישתי. אישתי לא עובדת. היא עובדת ומרוויחה בחודש באזור 5000 יש לה בית בלי שמכנתא. אם נתגרש בכמה בערך אני יחוייב במזונות ?
אם נתגרש בכמה בערך אחויב במזונות? עו"ד דרור דיין14/10/2018 12:00
שלום אבי, לא ניתן לענות על שאלתך משום שהיא נעדרת הרבה מאד פרטים קריטיים אשר משפיעים באופן ישיר על גובה המזונות, למשל גיל הילד, כמה אתה מרוויח, מה ההשכלה שלך, מה ההשכלה של אישתך, האם לילד צרכי מיוחדים?, איך יהיו זמני שהות בינך לבין הילד? כמה פעמים בשבוע? עם לינה? בלי לינה?, איפה אתה מתכוון לגור? קרוב אליהם? ממש קרוב? רחוק? ממש רחוק? מה אומר הסכם הממון שיש בית בבעלותך והיא צריכה לעזוב? כמה שכירות משלמים? משכנתא? כמה שכירות עתידה האם לשלם בתנאי מגורים שווים? הסכם הממון נוגע לזכויות פנסיוניות? אפשר להוון חלק מהסכום? אתה מבין אבי? דיני משפחה זה לא קלט פלט..אתה מכניס שאלה ואני אומר לך כמה יוצא לך מזונות...יש בית משפט, יש הסכמה, יש אתכם ויש את עורכי הדין ויש את הילד ומי אמר בכלל שאתה תחוב במזונות? אני מעביר מסר כאן לכל השואלים...אל תוותרו על שיחות הייעוץ הפרונטליות שם תקבלו את כל המידע שאתם צריכים וגם זה מידע מדוייק יותר, הרי על סמך מה אתה רוצה תשובה? והאם באמת תשובה שתקבל בפורום "תגזור" את גובה המזונות שתהיה מוכן לשלם? או שתתעקש על רגליך האחוריות לא לשלם כי ככה נאמר בפורום? בלי שיש את כל הפרטים שציינתי למעלה? אתם רוצים להגן על הזכויות שלכם על להבין מה החובות שלכם? אל תתלו את כל ההליך על שאלה כללית בפורום, הפורום נועד לתת אינדיקציה ראשונית למי שהדבר חשוב לו שייקבע פגישות ייעוץ.


שאלו את מנהל/ת הפורום: עו"ד אפרת חורי הרוש  053-7371316
עוד שאלות שנשאלו בנושא גירושין:

המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר