עורכי דין פורום עורכי דין פורום דיני חוזים / הסכמים רוצה לבדוק לגבי ביטול חוזה עם סוכנות דוגמנות
מנהל/ת הפורום: עו"ד גיא הרשקוביץ
053-9428571


רוצה לבדוק לגבי ביטול חוזה עם סוכנות דוגמנות

רוני מוטייב 16/4/2018 17:34
היי, ברצוני להתייעץ לגביי חוזה הסכם שחתמתי עליו בסוכנות רוברטו בן שושן. אני בחורה בת 22 שהלכה אתמול(15.4.18) בתמימות לאודישן קטן בסוכנות שלהם, אחריי האודישן הנציגה שדיברתי איתה אמרה לי שהייתי טובה והיא רוצה להתקדם איתי, הרגשתי ממנה המון לחץ היא דיברה כל כך מהר ובשכנוע רב בלי לחשוב יותר מידי, רצתה שאחתום על חוזה ליום צילומים בעוד שבועיים אצליהם בסוכנות, היום צלומים הזה עולה 3000 שח, שילמתי לה מקדמה של 500 שח ואת שאר התשלום הייתי צריכה לסדר איתה ביום הצילומים, כשהלכתי לבית הלב שלי הרגיש שלא אני לא אמורה לעשותת כי אני מתכננת לטוס בעוד כחודש לזמן לא ידוע, ואין לי מה לעשות עם האלבום הזה וגם אחריי התייעצות עם אמא שלי ואחריי התייעצות עם שני חברות שלי שאמרו לי שהם גם עשו אצלהם את אותו הדבר וטענו שהם מנצלים תמימות של בחורות בגילי שלא מבינות כל כך ורק מטעים אותם, אחריי שעתיים התקשרתי אליהם ואמרתי להם שברצוני לבטל היא אמרה לי לאן לשלוח מייל, שלחתי מייל כמו שצריך ורשמתי את סיבותיי, היום (16.4.18) התקשרה אליי אחת הנציגות ואמרה לי שדמי ביטול הסכם עולים כסף בסך 885 שח, כמובן שהתחלתי לומר להם שעל מה אשלם סכום כזה הרי לא התקדמנו לשום מקום אחריי שעתיים רציתי לבטל הכל והיא אמרה שבגלל שחתמתי על חוזה אין מה לעשות וזה מה שרשום שם, כמובן שאת החוזה היא הביאה לי לקרוא אבל פירשתי שם את זה לא נכון היא גם לא טרחה לעבור איתי עליו רשום שם"שאם במידה והטאלנט מבטל הסכם זה או לא מגיעה ליום צילומים הם יקבלו 15 אחוז מהסכום" הייתי בטוחה שהוא תקף רק אם מתקדמים לאנשהו ובמקרה שלי לא התקדמתי איתם לשום מקום, כמובן שהיא התחילה לאיים עליי בפלאפון ואמרה לי שאם לא אשלם את הסכום שנדרש ממני הם התבעו בהוצאה לפועל וכו...אשמח מאוד שתייעץ לי ותאמר לי מה עליי לעשות, תודה מראש.
ביטול הסכם דוגמנותעו"ד גיא הרשקוביץ24/4/2018 10:10
שלום רב חשוב שאבחן את תנאי ההסכם בטרם אשיב על שאלתך. את מוזמנת לפנות למשרדי לצורך השלמת פרטים והמשך בדיקה, בדרכים המקובלות.


שאלו את מנהל/ת הפורום: גיא הרשקוביץ, עו"ד מגשר ובורר  053-9428571
עוד שאלות שנשאלו בנושא דיני חוזים / הסכמים:
השכרת חנות ללא ערביםאביב31/12/2018 13:53
החזר כספי על ביטול החתונהגבריאלה15/12/2018 18:17

המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר