מנהל/ת הפורום: עו"ד גיל באיער
053-9428974


מעצר בית חשד למעשים מגונים

רני25/6/2019 13:28
שלום, נמצא במעצר בית בעקבות תלונה במשטרה על הטרדה מינית, בחקריה כר אמרו לי שהחשד הוא למעשים מגונים שזה יותר חמור מהטרדה מינית. שוחררתי לשבועיים מעצר בית, אמרו שכנראה בסוף במעצר יגישו נגדי כתב אישום. אם זה נכון, בתוך כמה זמן יתחיל המשפט וכמה זמן הוא ייקח? מה יהיה העונש?
כמה זמן יימשך מעצר בית/משפט בגין מעשים מגונים?עו"ד גיל באיער25/6/2019 14:40
רני שלום, במידה שבסיום השבועיים יוגשו נגדך כתב אישום ובקשה להארכת מעצר הבית עד לתום ההליכים (סיום המשפט), זו תהיה עליית מדרגה מבחינת כאב הראש שלך. אמנם, כבר תהיה לך הזכות ל תפ טת חומר הראיות שבתיק המשטרה ולראות את הראיות עצמן אך, מצד שני, שלוחת התביעות תטען בפני ביהמ״ש למסוכנות שלך אשר דורשת המשל שהייתך במעצר בית ותצטרך להתמודד עם טענה זו. בשלב זה, יש מקום כי סנגור מקצועי יעבור על חומר הראיות ויבדוק את איכותו וכן ינסה להגיע עם גורם בשלוחת התביעות להסכמה לביטול מעצר הבית או להקלה בו. המשפט עצמו צפוי להימשך סדר גודל של כשנה. ייתכן כי מעצר הבית יוותר, בחודשיים-שלושה הראשונים, יישארו מעצר בית מלא (ואינני מביע דעה מכיוון שאינני מכיר את חומר הראיות ואת עברך הפלילי, אם קיים) ולאחר מכן יותר לך לצאת לעבודה (בפיקוח ובליווי הלוך ושוב) ובחלוף מספר חודשים נוספים-יותר לך לצאת לעבודה ללא ליווי וייתכן שאף מעצר הבית יבוטל, בשעות היום, ויוותר מעצר בית לילי בלבד. בגל מקרה, אתה מוזמן להתקשר אלי ואשמח לסייע.


שאלו את מנהל/ת הפורום: גיל באיער - משרד עורכי דין  053-9428974
עוד שאלות שנשאלו בנושא מעצר | מעצרים:
שחרור מנהלי באוגוסט 2019גלית סושנקוב9/7/2019 21:01

המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר