עורכי דין פורום עורכי דין פורום נהיגה בשכרות בנוגע לרשיון שאמור לפוג תוקפו
מנהל/ת הפורום: עו"ד ירון בוכובזה ועו"ד אליאס סיילס
053-6112806


בנוגע לרשיון שאמור לפוג תוקפו

דודו דב13/6/2018 19:11
שלום שוב, ושוב תודה רבה על המענה, אבל אני חייב לחדד עוד כמה דברים. גם פרוטוקול הדיון וגם אישור הפקדת רישיון הנהיגה בבית המשפט נמצאים אצלי אבל כצילום דרך הפלאפון ששלח לי העורך דין שלי דרך הווטסאפ שלו, שוב, כי אני בחו"ל. השאלה האם אני צריך לבוא עם המסמכים המקוריים? או האם זה בסדר להדפיס את הדפים כמו שקיבלתי אותם בווטסאפ מהעורך דין שלי? או האם לא זה ולא זה - אבל אצטרך לבקש ממנו שיסרוק אותם או ידפיס במכונת צילום? עוד דבר שרציתי לדעת זה לכמה זמן הרישיו הזמני יהיה תקף? ועוד דבר - האם אוכל ללכת למ.מ.ס.י עם הרישיון הזמני ולהוציא את המסמך רישיון לחו"ל שנדרשים להראות יחד עם הכרטיס רישיון עצמו כשנבדקים בחו"ל ע"י שוטרי תנועה? ועוד דבר - כתבתם לי: את כל ההליך עליך לבצע באופן עצמאי או באמצעות עורך דין (ללא צילום כמובן). בברכה, משרד עורכי דין בוכובזה את סיילס. - רציתי לשאול למה הכוונה במה שכתבתם בסוגריים (ללא צילום כמובן) ? לא הבנתי את ההקשר פשוט.. תודה רבה רבה, מקווה לא לשגע אתכם יותר, אני פשוט חייב לדעת את הדברים האלו לפני שאגיע לארץ כדי שאוכל לתכנן הכל..
כשבועיים לפני שנגמרת לי השלילה פג תוקפו של הרישיון שליבוכובזה את סיילס משר14/6/2018 11:32
שלום דודו, עליך לגשת אל משרד הרישוי עם המסמכים המקוריים בלבד, לא צילום, לא סריקה ולא בכל דרך אחרת, אך ורק מסמכים מקוריים עם חותמת של בית המשפט. בדרך כלל הרישיון הזמני תקף לתקופה של חצי שנה. לא אמורה להיות כל מניעה לקבל רישיון בינלאומי יחד עם הרישיון הזמני. במידה ותדרש להצטלם על מנת לקבל את הרישיון הקבוע לא יוכל עורך הדין לעשות זאת עבורך. בברכה, משרד עורכי דין בוכובזה את סיילס.


שאלו את מנהל/ת הפורום: בוכובזה את סיילס משרד עורכי דין  053-6112806
עוד שאלות שנשאלו בנושא נהיגה בשכרות :
נהג עבר באדום בהיותו שיכורקסם תורג`מן12/5/2019 13:41

המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר