עורכי דין פורום עורכי דין פורום נהיגה בשכרות כמות אלכוהול גבולית והגעה להסדר עם התביעה
מנהל/ת הפורום: עו"ד ירון בוכובזה ועו"ד אליאס סיילס
053-6112806


כמות אלכוהול גבולית והגעה להסדר עם התביעה

עינת19/6/2018 13:47
השבוע בבדיקת נשיפה שעשיתי יצאה תוצאה של 315 מ"ג אלכוהול והבנתי שזה מאוד גבולי. יש לי רישיון 6 שנים ועד עכשיו לא צברתי עבירות. יש אפשרות להגיע להסדר מול התביעה על מנת להפחית בעונש?
כמות אלכוהול גבולית והגעה להסדר עם התביעהבוכובזה את סיילס משר19/6/2018 14:14
עינת שלום רב, פקודת התעבורה קובעת ענישת מינימום של פסילת רישיון נהיגה לתקופה בת שנתיים ימים וזאת בגין עבירת שכרות. כלומר בגין האישום כנגדך יהיה ניתן להסתפק בענישת המינימום לאור הכמות ולא מעבר לכך, אך יש לזכור כי הכמות עדיין מהווה נהיגה בשכרות. בכדי להגיע להסדר מקל יש להציג כשלים ראייתית ובעזרתם להביא לשינוי כתב האישום לאישום מקל יותר ובכך להימנע מענישת המינימום הנלווית לעבירת השכרות. כמות של 315 מק״ג בליטר אוויר נשוף אינה מהווה שיקול לצורך שינוי סעיף העבירה ואם זו הסתמכותך היחידה הרי שאין בכך להגיע להסדר מקל. מומלץ בעבורך להיעזר בשירותיו של עורך דין המתמחה בדיני התעבורה אשר יוכל להביא לשינוי סעיף העבירה וצמצום הענישה. משרדנו מתעסק בתחום זה בלבד ואת מוזמנת ליצור עימנו קשר בנושא זה. בברכה, משרד עורכי דין בוכובזה את סיילס.


שאלו את מנהל/ת הפורום: בוכובזה את סיילס משרד עורכי דין  053-6112806
עוד שאלות שנשאלו בנושא נהיגה בשכרות :

המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר