עורכי דין פורום עורכי דין פורום נהיגה בשכרות מעצר בית בעקבות נהיגה בשכרות שלישית
מנהל/ת הפורום: עו"ד ירון בוכובזה ועו"ד אליאס סיילס
053-6112806


מעצר בית בעקבות נהיגה בשכרות שלישית

אני24/6/2018 2:20
שלום רב העלתי שאלה ולא מופיעה מעלה שוב הבן זוג שלי נמצא במעצר בית מלא שהוארך פעמיים וכרגע זה כבר חודש ושבועיים בעקבות שכרות שלישית ונהיגה בשלילה ראשונה בדיון שנערך שופטת ביקשה תסקיר שרות מבחן שלאחר מכן תקבע האם לשחררו מהמעצר או לא. בינתיים התסקיר התקיים אבל למיטב ידיעתי עוד לא הוגש. עורך הדין אמר שייפגש עם התביעה השבוע וכל עוד יגיעו להסכמה ביניהם יוכל לשחרר אותו ממעצר בית השאלה היא אם לא צריך שופט שיקבע את זה? על סמך הסכמה בין תביעה לעורך דין ניתן לבטל מעצר בית? הרי צריך לחכות לתסקיר לא? ולמי התסקיר מוגש? לידי התביעה? ובפעם שעברה בפגישה שנערכה התביעה התנגדה לשחרר אותו מה יגרום להם לשנות את ההחלטה? אשמח לעזרה מנסה להבין את פעילות העורך דין שלנו שלא כל כך מכניס אותנו לפרטי פרטים כדי לדעת אם להמשיך איתו את התהליך בשלב זה.
מעצר בית בעקבות נהיגה בשכרות שלישיתבוכובזה את סיילס משר28/6/2018 9:19
שלום רב, בית המשפט ככלל מכבד הסכמות בין התביעה לבין ההגנה אלא אם מדובר בהסכמה שחורגת באופן מהותי מכללי הצדק או אז יכול הוא שלא לכבד הסכמה שכזו. הסכמה יכולה להגיע לפני תסקיר ואף לאחריו ואין שום מניעה בכדי להגיע להסכמות. ישנן המון דרכים להוביל את התביעה להסכמה עם ההגנה, במידה ובן זוגך מיוצג מומלץ לו לפנות אל סנגורו לצורך הבנת מצבו בשלב זה. אין באפשרותנו לדעת ולהסביר את ההתנהלות בתיקו של בן זוגך היות ואין אנו בקיעים בחומר החקירה ובפעולות שהתבצעו. בברכה, משרד עורכי דין בוכובזה את סיילס.


שאלו את מנהל/ת הפורום: בוכובזה את סיילס משרד עורכי דין  053-6112806
עוד שאלות שנשאלו בנושא נהיגה בשכרות :
נהג עבר באדום בהיותו שיכורקסם תורג`מן12/5/2019 13:41

המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר