עורכי דין פורום עורכי דין פורום נהיגה בשכרות נהיגה בשכרות ללא עבירות קודמות
מנהל/ת הפורום: עו"ד ירון בוכובזה ועו"ד אליאס סיילס
053-6112806


נהיגה בשכרות ללא עבירות קודמות

רינה3/3/2019 8:46
היי מחכה לכתב אישום על נהיגה בשכרות. יש לי ותק של 10 שנים על הכביש ואין לי עבירות קודמות בכלל. עומדת למשפט עכשיו בגלל תוצאה בינשוף שהבנתי שהיא גבולית. האם אוכל לבקש שלא ישללו לי את הרישיון?
נהיגה בשכרות ללא עבירות קודמותבוכובזה את סיילס משר3/3/2019 9:21
רינה שלום רב, במידה ואכן יוגש כנגדך כתב אישום על עבירת נהיגה בשכרות ואף תורשעי בעבירה זו, את תהי צפויה לעונש של שנתיים פסילה לכל הפחות שכן זו הוראת החוק בעניין זה. החוק אינו מבדיל בין הכמויות שנמדדו והוא קובע כי כל אדם אשר יורשע בעבירת נהיגה בשכרות רישיונו יפסל לתקופה בת שנתיים לכל הפחות. העובדה שהכמות שנמדדה בבדיקתך היא גבולית אין בה כשלעצמה בכדי לשנות את רוע הגזירה. בכדי שיהיה ניתן להקל בעונש ואף לבטלו יש צורך לבחון, בחינה מדוקדקת, את חומר הראיות המצוי כנגדך ובאמצעות הבעיות שיתגלו יהיה ניתן להביא לשינוי העונש. את מוזמנת ליצור קשר עם משרדנו לצורך ייעוץ ראשוני ללא התחייבות. בברכה, משרד עורכי דין בוכובזה את סיילס.


שאלו את מנהל/ת הפורום: בוכובזה את סיילס משרד עורכי דין  053-6112806
עוד שאלות שנשאלו בנושא נהיגה בשכרות :
נהג עבר באדום בהיותו שיכורקסם תורג`מן12/5/2019 13:41

המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר