עורכי דין פורום עורכי דין פורום נהיגה בשכרות כישלון בבדיקת ינשוף אחרי כוסית וודקה
מנהל/ת הפורום: עו"ד ירון בוכובזה ועו"ד אליאס סיילס
053-6112806


כישלון בבדיקת ינשוף אחרי כוסית וודקה

אנטולי24/3/2019 13:52
הייתי באירוע עם חברים ושתיתי כוסית וודקה לא יותר, אחרי שלושת רבעי שעה בערך נהגתי חזרה הביתה וגם הסעתי שני חברים שלי שהיו שיכורים. עצרה אותי ניידת והשוטר אמר שהוא מריח אלכוהול. אמרתי לו שזה לא ממני אלא מהחברים אבל הוא דרש בדיקת ינשוף. יצא שעברתי את הסף אבל כמו שאמרתי שתיתי רק כוסית. מה אני יכול לעשות?
כישלון בבדיקת ינשוף אחרי כוסית וודקהבוכובזה את סיילס משר24/3/2019 15:02
אנטולי שלום רב, להבנתי, הוגש כנגדך כתב אישום בגין עבירת נהיגה בשכרות. העובדה שבבדיקה נמצא כי אתה חרגת במעט מרף האכיפה אין בה, כשלעצמה, בכדי להביא לשינוי כלשהו. במידה ובסופו של הליך משפטי אתה אכן תורשע בעבירה זו, אתה תהיה צפוי לעונש של שנתיים פסילה לכל הפחות שכן זו הוראת החוק בעניין זה. החוק אינו מבדיל בין הכמויות שנמדדו והוא קובע כי כל אדם אשר יורשע בעבירת נהיגה בשכרות רישיונו יפסל לתקופה בת שנתיים לכל הפחות. בכדי שיהיה ניתן להקל בעונש ואף לבטלו יש צורך לבחון, בחינה מדוקדקת, את חומר הראיות המצוי כנגדך ובאמצעות הבעיות שיתגלו יהיה ניתן להביא לשינוי העונש. אתה מוזמן ליצור קשר עם משרדנו לצורך ייעוץ ראשוני ללא התחייבות. בברכה, משרד עורכי דין בוכובזה את סיילס.


שאלו את מנהל/ת הפורום: בוכובזה & סיילס משרד עורכי דין  053-6112806
עוד שאלות שנשאלו בנושא נהיגה בשכרות :

המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר