פורום רישוי עסקים | רישיון עסק

רונן שיין ושות` עורכי דין ונוטריון

רונן שיין ושות` עורכי דין ונוטריון

 

משרד רונן שיין ושות' עורכי דין ונוטריון בעל שנות ניסיון רבות בייצוג גופים מסחריים ועסקים דוגמת מסעדות, בתי קפה, חנויות, ברים ועוד בכל הקשור ברישוי עסקים והפעלת עסק, ייצוג נאשמים בכתבי אישום על הפעלת עסק ללא רישיון, ליווי מסחרי ונדל"ן, תכנון ובנייה, ליווי מעסיקים ועוד.


הרקורד העשיר של המשרד מונה הצלחות רבות לרבות מחיקת כתבי אישום נגד נאשמים, ביטול צווי הפסקה לעסק או דחייתם, עיכוב ביצוע של צווים מנהליים, הפחתת היטלי השבחה ועוד.

 

 

אודות הפורום

פורום רישוי עסקים נועד לתת מידע לבעלי עסקים בכל הקשור לרישיונות הדרושים בשלבי ההקמה או ההפעלה של העסק, דרישות הדין, רשויות הרישוי המקומיות וגורמי הממשל השונים, הרפורמות בתחום רישוי העסקים, ההיתרים הדרושים ועוד.

 

הפורום מספק מענה ראשוני כללי בלבד ואין לראות את האמור בו כייעוץ משפטי. הפורום אינו מהווה תחליף לקבלת חוות דעת משפטית או לייעוץ פרטני. מענה לשאלות בפורום אינו מקיים יחסי עו"ד-לקוח משום סוג או צורה שהם.

 

מנהל הפורום מזמין אתכם להעלות כל שאלה בקשר להפעלת העסק, כתבי אישום על הפעלת עסק ללא רישיון היתר, הליכים והתנהלות מול הרשויות המקומיות או מול גורמי הממשל השונים וכיוצא בזה.

 

חייגו אליי חייגו למנהל/ת הפורום 03-6541001Facebook Whatsapp Whatsapp Mail
למעלה