מנהל/ת הפורום: עו"ד יוסי טולדנו
053-9428385


גילוי מאוחר של סרטן ריאות גרורתי

אלינור מומלדזה 26/10/2016 10:51
שלום רב, אבא שלי בן אדם שכל כמה חודשים עושה בדיקות דם הולך לרופאת משפחה, עושה סיטי וגם מאושפז בבתי חולים עקב מחלת האפילפסיה, כל פעם שהוא אושפז הרופאים טוענו שרמת הדם בגוף לא מאוזנת כי הוא לא לוקח את התרופת של האפילפסיה נכון בדיאבד זה בעצם מהסרטן שהיה לו בגוף ואף אחד לא חשב לבדוק אותו לעומק. הוא התלונן כל הזמן על כאבים עשו לו בשנת 2013 צילום חזה וראו שיש גוש והרופא החליט שזה שפיר ללא בדיקת ביופסיה עבר הזמן ושוב אבי הרגיש כאבים בכתף, הופנה לאורטפד והוא לא מצא ״כלום״ אח״כ היה לו תופעה מוזרה בעיניים ופנה לרופא עיניים שהוא גם לא מצא כלום בדיעבד זה תופעה שכיחה מסרטן ריאות רק שהוא היה בנופש בטבריה הוא נפל והגיע לבית חולים שלא מכיר אותו ועשו לו את כל הבדיקות ושם גילו לו גוש של 7 סנטימטר. האם ניתן להגיש תביעה?
איחור מאוחר של סרטןעו"ד יוסי טולדנו26/10/2016 15:45
שלום רב לפי המתואר, יש עילת תביעה ברורה. יש לאסוף את המסמכים הרפואיים המלאים, הן בנוגע לתלונות, והן בנוגע למצב שבו נתגלתה המחלה, ולהעביר למומחה מתאים. במידה ותרצו שנסייע בעניין זה, ונפנה אתכם למומחה מתאים, ניתן ליצור קשר עם משרדנו. בברכה, יוסי טולדנו, עו"ד שטובר טולדנו עורכי דין (רשלנות רפואית, נזיקין)


שאלו את מנהל/ת הפורום: שטובר & טולדנו   053-9428385
עוד שאלות שנשאלו בנושא רשלנות רפואית אונקולוגיה | סרטן:

המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר