עורכי דין פורום עורכי דין פורום רשלנות רפואית אונקולוגיה | סרטן האם יש עילה לתביעה על רשלנות רפואית של האורתופד?
מנהל/ת הפורום: עו"ד יוסי טולדנו
053-9428385


האם יש עילה לתביעה על רשלנות רפואית של האורתופד?

יהודה15/12/2017 4:12
שלום רב, אני בן 53. לפני כשנה וחצי פניתי לרופא אורתופד של אחת מקופות החולים, בשל כאבי גב חזקים. הרופא בדק אותי בדיקה שטחית, ולשאלתי מדוע אינו מפנה אותי לצילום ענה כי אלו כאבים שכיחים של חוליה L5המאפיינים את גילי ואין צורך בצילום. החליט לשלוח אותי לטיפולים "טבעיים" של שיאצו וכד'. (מחד חסך לכאורה בקופה מעלות הדמיה, ואולי הכניס לה כסף בשל הטיפולים ה"טבעיים"), ולאחריהם "נראה מה לעשות". לאחר מספר חודשים של טיפולים שלא הועילו והכאבים לא פסקו, פניתי לאבחון מהיר, שם התגלה ממצא גדול בבדיקת mri, ולאחריו ביופסיה שגילתה כי הגידול ממאיר, ולצערי כבר שלח גרורות לריאות. בפועל מה שקרה הוא שבטיפולים ה"טבעיים" של הקופה (בה חסך הרופא בדיקת רנטגן רגילה שהייתה מגלה את הממצא) עיסו לי את הסרטן..וככל הנראה גרמו גם להתפשטותו. כיום נמצא בטיפולי כימותרפיה והקרנות, והסבל רב. האם יש עילה לתביעה על רשלנות רפואית של האורתופד ?
איחור באבחון גידולעו"ד יוסי טולדנו18/12/2017 12:23
לפי המתואר מדובר ברשלנות ברורה. במידה ותרצה הכוונה ספציפית אלך למומחה שיבדוק את המקרה שלך, ללא עלות בשלב זה, צור קשר עם משרדנו, וננסה לסייע כמיטב יכולתנו. רפואה שלמה בברכה, יוסי טולדנו, עו"ד שטובר טולדנו עורכי דין (רשלנות רפואית, נזיקין)


שאלו את מנהל/ת הפורום: שטובר & טולדנו   053-9428385
עוד שאלות שנשאלו בנושא רשלנות רפואית אונקולוגיה | סרטן:

המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר