מנהל/ת הפורום: עו"ד יוסי טולדנו
053-9428385


אי אבחון בזמן של סרטן

סיני25/9/2018 15:05
אבי סבל מחוסר חמצן בדם. רופא משפחה במשך 3 שנים לא ביצע דבר לא בדיקות דם לא us לנסות לברר אם יש משהו לא תקין בגוף. רק נתנו טיפול של מסיכת חמצן מדי פעם. לאחר 3 שנים, קיבל צהבת ואז נתגלה שיש לו סרטן בכבד וריד שער הכבד וצינוריות מרה. והוא נפטר מיד. לי ברור שזו רשלנות באבחון. אבל מקריאה ברשת, אני מבין שגם אם תוכח הרשלנות באבחון בסוף תעמוד שאלה כספית מה סכום הפיצוי, זה מחושב לפי שכר וגיל ועוד פרמטרים, אבי היה נכה עם קצבת ביטוח לאומי. נפטר בגיל 67. במצב כזה נניח שהתביעה תוכר במלואה, מה סכום התקרה המקסימלית לפיצוי על פי ניסיונך ומקרים שכבר היו בדיון משפטי. תודה.
אבחון מאוחר של סרטןעו"ד יוסי טולדנו2/10/2018 10:50
שלום רב ראשית אני משתתף בצערך. קשה להעריך כרגע את סכום התביעה, ללא קבלת נתונים, אולם מדובר עדיין בסכומים של כמה מאות אלפי שקלים לכל הפחות לטעמי. במידה ותעביר לי נתונים יותר ספיציפיים אוכל להעריך את התיק טוב יותר. ניתן לתהקשר למשרדנו לצורך כך. בברכה, יוסי טולדנו, עו"ד שטובר טולדנו עורכי דין (רשלנות רפואית, נזיקין)


שאלו את מנהל/ת הפורום: שטובר & טולדנו   053-9428385
עוד שאלות שנשאלו בנושא רשלנות רפואית אונקולוגיה | סרטן:

המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר