עורכי דין פורום עורכי דין פורום תאונות תלמידים וזכויות בגין ביטוח ילדים וסטודנטים

פורום תאונות תלמידים וזכויות בגין ביטוח ילדים וסטודנטים

פורום תאונות ילדים | תלמידים הוקם במטרה לתת מענה ראשוני לשאלות רבות שעולות בנושא תאונות ילדים, תאונות אישיות - תאונות תלמידים והדרך הנכונה לקבל את הפיצויים מחברת הביטוח.

 

זכויותיו של כל תלמיד הנפגע במסגרת תאונות ילדים בבית הספר או מחוצה לו, במסגרת פעילות בית ספרית או במסגרת פרטית, בכל מקרה התלמיד יהיה זכאי לפיצוי בגין פגיעתו. למעשה, כל ילד מבוטח במסגרת ביטוח תאונות אישיות דרך בית הספר או המוסד בו לומד הילד
 

פורום תאונות תלמידים וזכויות בגין ביטוח ילדים וסטודנטים

משרד עו"ד רנרט-סלומון

053-8007591


אודות מנהל/ת הפורום:

משרד עו"ד רנרט-סלומון הינו ממשרדי עורכי הדין המובילים בתחום הנזיקין בישראל. המשרד מייצג תובעים בתחומי הנזיקין, רשלנות רפואית ותביעות ביטוח כבר יותר מ-30 שנה.

מניסיוננו, כל ילד שנפגע בתאונה, כולל ילדי גן, עשוי להיות זכאי לפיצויים משמעותיים ממספר גורמים. ילד שנפגע בגן, בבית הספר או מחוצה לו, לאורך כל השנה, כולל חופשות, יוכל בד"כ לתבוע על בסיס פוליסת תאונות תלמידים ובנוסף ניתן לתבוע את הגורם שבעטיו ארעה הפגיעה ובכך לזכות בפיצוי כפול.

 

למשרדנו ניסיון רב בתחום, באפשרותכם לתאם פגישת יעוץ ללא התחייבות וללא תשלום. שכר הטרחה שלנו נגבה בסוף התהליך על בסיס הצלחה בלבד.

הודעה חדשההודעה חדשההודעה ללא תוכןהודעה ללא תוכן
ביטוח תאונות לילדים במעון
נורית שבתאי
16/1/2019 12:12
הבן שלי נפל במעון ובעקבות כך נפלו לו שתי שיניים קידמיות. עברו כבר שנתיים וטרם נענו לבקשה לטופס ע"מ לתבוע את הביטוח של הגן . מה עושים ? אשמח להכוונה ויעוץ בנושא
פציעת בתי בחוג להתעמלות קרקע
עמיר סלמון
13/1/2019 17:18
שלום

ביתי נפצעה בחוג התעמלות קרקע של המתנס.
היא קרעה רצועה צולבת. נזקקה לניתוח ולתהליך שיקום ארוך הכולל פזיוטרפיה ואימוני כושר. חלק מההוצאות כוסו על ידי ביטוח פרטי, חלקם לא. לא ברור לי מה כולל ביטוח תאונות אישיות של משרד החינוך- אילו הוצאות אני זכאי לדרוש ואילו לא? האם טיפולי פיזיוטראפיה מבוטחים ובאיזה סכום? האם טיפולי כושר מבוטחים ובאיזה סכום? האם קיים סעיף פיצוי כללי?

אודה לתשובתכם. עמיר .
ילדה בת 17 שברה רגל בטיול שנתי
אור זינגר
7/1/2019 16:07
האם ניתן לקבל פיצוי על העדרות מהלימודים של 3 שבועות לפחות (כמו שכתוב אצלכם באתר) או רק מהעדרות של 90 יום לפחות (כמו שכתוב בטפסי התביעה של חברת איילון וגם נאמר לי במענה הטלפוני)?
נפל בבית הספר ושבר את השן
מלי אוסקר
31/12/2018 16:33
שלום,
בני נפל בבית הספר ושבר את השן הקדמית. מלבד זאת ייתכן ונפגע העצב בכמה מהשיניים הנוספות. האם אנחנו זכאים לכספים? האם רק עבור הטיפולים עצמם?
בנוסף, האם אנחנו מחוייבים לפנות רק למרכזי הטיפול שהם מפנים איתם? שעובדים איתם בשיתוף?
ביטוח תאונות אישיות לבעיה נוירולוגית
איברהים
31/12/2018 11:20
האם ביטוח תאונות אישיות של התלמידים מכסה תלמידים מפני בעיה נירולוגית כגון אוטיזם.
אשפוז ותביעה עקב ניתוח אפנדיציט
אליס
31/12/2018 11:01
היי ,
רציתי לדעת אם בני עבר ניתוח אפנדציט והיה מאושפז שבוע ימים האם אפשרי לתבוע את הביטוח?
ומקרה נוסף של אשפוז של שבוע ימים עקב זיהום בעין האם גם אפשרי?
הילדה חזרה עם פציעה מהגן
רימון גרבי
27/12/2018 16:42
הילדה חזרה עם פציעה מהגן וחוזרת מוזנחת ומסריחה עם ישבן אדום ומלוכלך (הילדה גמולה ואין בבית השימוש שום נייר או מגבון נגיש לילדה והגננות לא מנקות
שבר ברגל במהלך משחק בצהרון ביה"ס
עינב כהן
25/12/2018 14:39
הבן שלי בן ה 8 נפצע ברגלו עקב משחק כדורגל בזמן שהיה בצהרון. אחרי שהיינו במוקד רפואה דחופה התברר לנו שזה שבר בכף הרגל ונכון לעכשיו גיבסו את הרגל ונכון לעכשיו הוא יומיים בבית ומחר חוזר לביה"ס על כסא גלגלים.

האחראית על הצהרון לקחה ממני פרטים של הילד ושלנו ואמרה שהיא צריכה לדווח על זה.
רציתי לדעת אם אני צריכה לערב איזשהוא ביטוח או לבדוק משהו בנושא.
בתודה מראש
שבר ברגל ממשחק בנדנדה
אושרית
16/12/2018 17:29
הבן שלי שבר את הרגל, כששיחק אחר הצהריים בנדנדה הוא כבר חודש עם גבס וצפוי להיות לפחות עוד בין שבועיים לחודש נוסף עם הגבס. הוא לא החל לבית הספר במשך שבועיים, מה שאומר שהפסדנו ימי עבודה. ועדיין פה ושם מפסידים ימי עבודה. מה שגם שהוא חוזר מבית הספר הוא מגיע לחברה שאנחנו כמובן משלמים לה והיא שומרת עליו עד שאני חוזרת מהעבודה. האם אני יכולה לתבוע את הביטוח בגין כל ההפסדים והסיפור שעדיין לא הסתיים כי צריך פיזיוטרפיה וכו
פציעה של הבת שלי בחוף הים
דרורית בן הרוש
10/12/2018 9:47
במהלך טיול בחוף הים הבת שלי בת 5 נפצעה על ידי קרס דייגים ב2 מקומות ביד וברגל ונזקקה לטיפול בבית חולים כדי להסיר את הקרסים. הדיג לא היה בקרבת המקום. את מי לתבוע את העיריה את ביטוח תאונות אישיות של הילדה?תודה
תאונת בית ספר נפילת גדר
אבנר
3/12/2018 0:14
הילד בכיתה ג במהלך ההפסקה נפלה עליו ועל עוד ילדה חלק מגדר שמקיף את בית הספר לילדים לא קרה כלום את מי אני תובע על רשלנות
פציעה של הילדה, האם יש עילה לתביעה?
ירון תורתי
2/12/2018 15:13
שלום
הילדה שלי שיחקה עם השכנים בביתנו יצאה לקרוא לאחותה הקטנה ובזמן שפתחה את הדלת הדלת נטרקה לה על האגודל האגודל נפתחה לשתיים והיא הופנתה במיידית למיון כדי לתפור את האצבע האם יש עילה לתביעה?
ילד שנפל בגן ושבר את היד
חן סלומון
26/11/2018 10:30
שלום בני בן ה5 וחצי נפל בגן ושבר את היד יש לציין ששכחתי לשלם את הביטוח שמשלמים בתחילת שנה .אורטופד אמר שאין נזק עתידי אך עליו להיות בבית 3 שבועוצ ואולי יותר אם יהיה צורך בזה .האם ניתן לעשות משהו במצב כזה אן שלא ניתן לעשוץ דבר כי לא שילמתי את הביטוח שהיה עליי לשלם.תודה.
תביעת בית ספר עקב שבירת שן
אליהו יפרח
19/11/2018 11:20
אני תלמיד בכיתה יד אכלתי בארוחת ערב פלאפל ושבר לי סתימה בשן עכשיו אני אמור לעשות טיפול שעולה מעל 1000 ש"ח שכולל טיפול שורש מבנה וכתר רציתי לדעת אם יש לי אפשרות לתבוע את המוסד
האם אני צריך ביטוח לילדים?
אליאור
7/11/2018 19:45
שלום רב, אני מקיים עסק חדש לילדים ומבוגרים כאחד. בקצרה, ילדים משתמשיםם ברובי צעצוע שיורים חצי ספוג איד בשני, ועם כמה תוספות משלי החצים נדבקים אליהם וככה יודעים אם הם נפגעו. הרובה לא חזק במיוחד, והחברה שמייצרת אותו מייצרת את הרובים בטוחים לחלוטין(חוץ מפגיעה בעין כמובן). השאלה שלי היא כזו : האם בתור מפעיל לילדים אני צריך לבטח את עצמי במידה והילד נפגע? אם במידה והילד נופל או הסיר את משקפיו וקיבל חץ בעין (שהראשון נובע מכוח עליון והשני באחריותו של הילד) - האם הוריו של הילד יכולים לתבוע אותי?
ושאלה נוספת, אני לא יודע אם זה המקום אבל אשאל.
החברה שמייצרת את הרובים מייצרת אותם בטוחים לחלוטין, וכפופה על ידי הגבלות בינלאומיות לבטיחות ילדים. האם אני,בתור מפעיל, צריך ללכת למהנדס בטיחות שיאשר כי הם בטוחיל לחלוטין?
אשמח כשתענו בבקשה.