פורום תביעה אזרחית | תביעה משפטית

עו"ד ג`ני חבשי

עו"ד ג`ני חבשי

עו"ד ג'ני חבשי בעלת ניסיון פרקטי ומקצועי רב, בעלת תואר שני MBA במינהל עסקים ותואר ראשון LL.B במשפטים, עוסקת בתחומי משפט מגוונים וייחודיים, לרבות בתחומי הקניין הרוחני, תעבורה, מקרקעין ותחומי המשפט האזרחי על כל רבדיו - הגשת תביעות, התמודדות עם כתב תביעה, חוזים, זיכרון דברים, דיני תאגידים וחברות ועוד.


עו"ד ג'ני חבשי הקימה ומנהלת משרד בוטיק העוסק במתן שירותים וייצוג משפטי לקהל לקוחותיו, אשר פועל במטרה להשגת צדק, ומעניק ייעוץ ושירות אישי ויסודי לכל לקוח ולקוח.
 

אודות הפורום

מעוניין להגיש תביעה בגין חוב כספי? סבור כי קיימת לכך עילת תביעה? נתבעת ואינך יודע כיצד להתגונן?

 

פורום תביעה אזרחית | תביעה משפטית הוקם על מנת לתת מענה לכל אלו שיש להם שאלות בכל נושא אזרחי, קיבלתי כתב תביעה מה אני עושה? תוך כמה זמן עלי להגיש כתב הגנה? אני מעוניין לתבוע כיצד כותבים כתב תביעה איזה בית המשפט מוסמך לדון בעניין? איך כורתים חוזה מכר? חתמתי על זיכרון דברים האם הוא תקף? נתתי מתנה לקרוב משפחה האם אני יכול לחזור בי? לשון הרע מהם דרכי הפעולה שהחוק מקנה לי? איך מקימים חברה? מה זה תקנון חברה? לכל השאלות הללו ועוד, תוכלו לקבל תשובות בפורום תביעות אזרחיות ולרכוש ידע שיאפשר לכם למצות את מלא זכויותיכם ולצלוח את ההליך בצורה הקלה ביותר.

חייגו אליי חייגו למנהל/ת הפורום 053-6112882ג`ני חבשי - משרד עורכי דין

פניה ישירה אל ג`ני חבשי - משרד עורכי דין

Facebook Whatsapp Whatsapp Mail
למעלה