עכשיו בפורומים
הזמנת עדים בתביעות קטנות
רינה | לפני 12 שעות, 37 דקות
קבלת דמי אבטלה אחרי לידה
רחל רוזנטל | לפני 16 שעות, 34 דקות
מאמרים בתחום
פסקי דין בתחום
מנהל/ת הפורום: עו"ד ערן וגנר
053-8007702

הסדרת אזרחות אירופית לבת הזוג ולילד

אבירם17/2/2019 13:29
שלום וברכה. קיבלתי הודעה שאושרה האזרחות הפורטוגלית שלי. אני מעוניין עכשיו שגם בת הזוג שלי וגם הילד שלי בן 23 יקבלו את האזרחות. מה צריך לעשות בשביל זה? מדובר בתהליך קצר יותר?
אזרחות פורטוגליתעו"ד ערן וגנר17/2/2019 21:16
לבנך ניתן להסדיר האזרחות הפורטוגלית. משך התהליך לא יהיה קצר יותר. לגבי בת זוגתך- ניתן להסדיר לה אזרחות אבל צריכים להתקיים מספר תנאים מקדימים: שלוש שנות נישואים וזיקה של בת הזוג לפורטוגל. אם יהיה לכם ילד משותף שיהיה בעל אזרחות פורטוגלית- זה בהחלט יכול לעזור להוכחת הזיקה לבת הזוג.

שאלו את מנהל/ת הפורום: ערן וגנר, משרד עורכי דין  053-8007702
אזרחות פורטוגליתעו"ד ערן וגנר17/2/2019 21:16
לבנך ניתן להסדיר האזרחות הפורטוגלית. משך התהליך לא יהיה קצר יותר. לגבי בת זוגתך- ניתן להסדיר לה אזרחות אבל צריכים להתקיים מספר תנאים מקדימים: שלוש שנות נישואים וזיקה של בת הזוג לפורטוגל. אם יהיה לכם ילד משותף שיהיה בעל אזרחות פורטוגלית- זה בהחלט יכול לעזור להוכחת הזיקה לבת הזוג.

שאלו את מנהל/ת הפורום: ערן וגנר, משרד עורכי דין  053-8007702
עוד שאלות שנשאלו בנושא דרכון יווני ואזרחות בולגרית יגוסלאבית, מרוקאית, וסורית לצאצאי המדינות:

המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר