שלח הודעה ללא התחייבות
עורכי דין פורומים משפטיים פורום תעבורה דוח על העמדת רכב בצד רכב אחר בצידו של הרחוב
רשימת עורכי דין בתחום
מאמרים ופסקי דין בתחום

דוח על העמדת רכב בצד רכב אחר בצידו של הרחוב

א17/5/2018 13:34
צוות הפורום שלום רב. אבא שלי קיבל דו"ח ברחוב שלמה שבתל אביב על העמדנת/החנית את הרכב בצד רכב אחר העומד או חונה בצידו של הרחוב (חניה כפולה) על פי סעיף 6 (ד) (10) הדוח הגיע הבייתה עם תמונה של הרכב. עכשיו מה שקרה בפועל אבא שלי חיפש חניה במשך הרבה זמן כדי לאסוף משהו מחנות שהייתה שם. וכשלא מצא - עצר לרגע השאיר את האמא ברכב ביקש מבעל החנות להוציא לו את המוצר החוצה והוא פשוט אסף את המוצר ונכנס בחזרה לרכב (כל התהליך פחות מ 30 שניות) בעוד היו רכבים אחרים שחסמו את הנתיב עוד לפני ואחרי... בצורה יותר בוטה ואבא שלי פשוט עצר מול רכב אחר שכבר היה שם (שרואים אותו בתמונה) יצא לקח את המוצר ונכנס לאוטו. הפקח כאילו חיכה שמישהו יעצור צילם תמונה ונסע... האם יש טעם לנסות לערער או להישפט על הדוח לנוכח הנסיבות? או שזה מקרה אבוד מכיוון והעמדת הרכב אפילו לרגע מהווה עבירה ברורה... בתודה מראש לכל מענה!
עוד שאלות שנשאלו בנושא תעבורה:
זכות קדימה במעברי חצייה גולדברג חיים 15/8/2018 11:44
חניה ברחוב הברזל רמת החילגילה שוימר14/8/2018 15:10
שינוי שם על קנס על מהירותמריו רוטר13/8/2018 11:51

המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

(פרסום ממומן)

עורך דין מוריס סידיעורך דין מוריס סידיאזור המרכז053-9370255עוסק מזה שנים בתעבורה, פלילי והוצאה לפועל, מייצג בבתי המשפט בכל הארץ.
סיניה חריזי-מוזס, משרד עו"דסיניה חריזי-מוזס, משרד עו"דאזור המרכז053-7101869ניסיון רב, מקצועיות ללא פשרות, מובילה לתוצאות מנצחות והצלחות מוכחות
משה רבי משרד עורכי דיןמשה רבי משרד עורכי דיןאזור המרכז053-6112860מהמשרדים המובילים בתחום דיני התעבורה, בעל ותק של 20 שנה בתחום.
עו"ד שמעון צורעו"ד שמעון צוראזור הצפון053-7105257ניסיון רב בתחום המשפחה, משפט מסחרי עם דגש על ליווי חברות
עו"ד יונתן רבינוביץעו"ד יונתן רבינוביץאזור המרכז053-6112798בעל ניסיון וידע מקצועי נרחב בתחומים: דיני תעבורה, משפט פלילי וצבאי פלילי
עו"ד נדב גרינולדעו"ד נדב גרינולדאזור הצפון053-6130161המשרד עוסק במשפט פלילי, בתעבורה וייצוג אסירים - זמין עבורכם 24/7