שלח הודעה ללא התחייבות
עורכי דין פורומים משפטיים פורום תעבורה סילוף ושקר של דוח שנתנה שוטרת
רשימת עורכי דין בתחום
מאמרים ופסקי דין בתחום

סילוף ושקר של דוח שנתנה שוטרת

נתנאל16/8/2018 13:24
נהגתי ברכב ושוחחתי בדיבורית הקבועה ברכב במערכת כשהגעתי ליד רמזור שהתחלף לאדום נגעתי בטלפון שנמצא בין רגלי לראות מי בממתינה ואז דופקת לי בחלון שוטרת ורוצה רשיונות הייתי נוראה מבולבל ואז היא אומרת לי אתה שאסור לגעת בנייד בנסיעה אמרתי לה נכון את צודקת תתחשבי בי ואומרת לי רק רגע היא נכנסה לניידת רשמה לי דוח ואמרה לי תחתום ושלחה אותי כי בזמן הזה היא עצרה עוד משהו וכשהגעתי הביתה אני מגלה שהיא כתבה שהחזקתי את הנייד צמוד לאוזן שמאל וידי אוחזת ביד ימין את ההגה א. לא היה כדבר הזה ועוד כשהיא עצרה אותי היא שמעה את הדיבורית כי הייתי באמצע שיחה ב. אני שמאלי אני נוהג רק ביד שמאל וגם ביום יום כשאני לא בנסיעה אלא אפילו בבית אני מדבר עם הנייד רק ביד ימין האם יש מה לערער על מה שלא היה תודה רבה
דוח עם עובדות לא נכונותחנה דוד, עו"ד 23/8/2018 13:37
שלום נתנאל!. התשובה היא שניתן לערער על הדו"ח בבקשה להישפט. בסופו של יום זו מילה שלך מול המילה שלה. מי שיקבע זה השופט. אם השוטרת כתבה :" את צודקת תתחשבי בי", אז הסיכויים פחות טובים. בהצלחה!

לחצ/י למידע על מנהל הפורום: חנה דוד- משרד עו"ד 053-7105221
עוד שאלות שנשאלו בנושא תעבורה:
האם אפשר לבטל האגרה ואת החוב?רגאיי אלטיף15/11/2018 9:42
עקיפה על ידי סמי טריילררפי מנדלר8/11/2018 13:47

המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

(פרסום ממומן)

סיניה חריזי-מוזס, משרד עו"דסיניה חריזי-מוזס, משרד עו"דאזור המרכז053-7101869ניסיון רב, מקצועיות ללא פשרות, מובילה לתוצאות מנצחות והצלחות מוכחות
עו"ד נדב גרינולדעו"ד נדב גרינולדאזור הצפון053-6130161המשרד עוסק במשפט פלילי, בתעבורה וייצוג אסירים - זמין עבורכם 24/7
משה רבי משרד עורכי דיןמשה רבי משרד עורכי דיןאזור המרכז053-6112860מהמשרדים המובילים בתחום דיני התעבורה, בעל ותק של 20 שנה בתחום.
עו"ד שמעון צורעו"ד שמעון צוראזור הצפון053-7105257ניסיון רב בתחום המשפחה, משפט מסחרי עם דגש על ליווי חברות ופלילי
אוחיון-דבש, משרד עורכי דין         אוחיון-דבש, משרד עורכי דין אזור המרכז053-9428478ניסיון מצטבר של עשרות שנים בתחום המשפט הפלילי ובדיני תעבורה.
עורך דין מוריס סידיעורך דין מוריס סידיאזור המרכז053-9370255עוסק מזה שנים בתעבורה, פלילי והוצאה לפועל, מייצג בבתי המשפט בכל הארץ.