שלח הודעה ללא התחייבות
עורכי דין פורומים משפטיים פורום ביטוח לאומי ביטוח לאומי זרק אותי מהשיקום המקצועי ולא נתן לי לערער
לחצ/י למידע על מנהל הפורום: עו"ד רונן אבניאל  053-7105243
רשימת עורכי דין בתחום
מאמרים ופסקי דין בתחום

ביטוח לאומי זרק אותי מהשיקום המקצועי ולא נתן לי לערער

יקיר 15/5/2019 10:58
אז ככה אני נכה נפשי הייתי בשיקום של הביטוח הלאומי במהלך השיקום שלחו אותי לעבוד במפעל שלהם אך השכר שהובטח לי היה נמוך מאוד והבטיחות נמוכה מאוד כמובן שלא קיבלתי פיצוי על מה שקרה כולל הפגישה ואז עובדת הסוציאלית אמרה טוב אני יסדר לך לימודים שלחה אותי לאבחון של חודש אחרי זה הודיע ברגע אחרון שזה יארך 3 חודשים במקום חודש כפי שסגרה איתי למדתי חודש הכנה הוחלט שרק קורסים אני יכול ללמוד ולא נתנו לי למרות שאמרה אני אשלח אותך לאבחון של לימודים ברגע שיחליטו מה אתה יכול ללמוד אז אני אתן לך כמובן שליפני זה כן עבדתי חצי שנה סתם לא עמדה במילה שלה אחרי זה הובטח לי כמובן עבודה בשוק החופשי אך לא נתנו לי רשימה של עבודות מתברר לאחר בירור שאין לנכים זכות לקבל רשימה של עבודות אחרי זה שלא נתנה לי ביקשתי כמובן ליפני שהחליטו לזרוק אותי לבקש עובדת סוציאלית אחרת אך לא נתנו לי כלל והחליטו לבסוף להעיף אותי אחרי זה שאלו אותי אם אני רוצה שהטיפול יעבור למשרד הרווחה שהם יעזרו לך אמרתי שלא אני לבד הפנה ויבקש את מה שאני צריך אבל הם פתחו ולא הודיעו לא כלום שניגשתי אחרי זה למשרד הרווחה לבקש עזרה למימון ללימודים ולפתוח תיק אמרה לי יש תיק פתוח אמרתי לא אשרתי ולא אמרו לי גם אמרה שעובדת הסוציאלית של הביטוח הלאומי אמרה שאתה ביקשת שאני יעזור לך למצוא מקום לגור בהוסטל ולעבוד במפעל אמרתי כמובן שלא וביקשתי במידיי לסגור את התיק כדי שלא היה בלגן כלל בכול מה שקשור עליי היא בעצמה אמרה לי תגיד לביטוח הלאומי שיסגר לך את התיק כי הם אלה שפתחו שניגשתי לא טיפלו ולא ענו כלל ושלחו לי איימל ואמרו שכבר טופל הענין לא טופל ששאלתי את משרד הרווחה עים הביטוח הלאומי סגר אצלכם את התיק שלי אמרו שלא ליפני כמה חודשים היה לי בירור אמרו לי המבקר המדינה ביגלל שאני נכה אני שקרן וששאלו את עובדת הסוציאלית של הביטוח הלאומי עים את פתחת ליקיר את התיק ברווחה אמרה שכלל לא והוא זה שפתח לבד את התיק אני לא עשיתי כלום עים אני זכאי ליתבוע ולקבל פיצויים על הנזק כי ניגרם לי נזק גדול מאוד זה קרה לעוד אנשים כמובן שניפתח להם תיק ברווחה בלי אישור ומי שפתח אלה עובודת הסוציאליות של הביטח הלאומי מיתברר שזה משהו שקורה תמיד לבסוף ניסגר התיק לאחר שהיה לי וועדה במחוז ירושלים לאחר שהביטוח הלאומי לא ענה לפנייה שלי ליסגור את התיק אז סגרו לאחר שבדקו את החתימה שלי ראו שהחתימה שלי היא אחרת מימה שאצלם מופיע וטענו שחתמתי באתריך ככה וככה וראו דרך מצלמות אבטחה שלא הייתי כלל בתאריך הזה ולאחר מיכן ביקשו מימני מספר פלאפון כדי שלא היקרה ובפעם הבא שזה היקרה הם היבדקו איתי והישאלו אותי עים פתחתי ועים ביקשתי ככה וככה אמרו כמובן שמצטעריים והמיקרה לא היקרה יותר בנוסף לאחר שסיפרתי את כול הסיפור הביטוח הלאומי התחיל לחבל לי בוועדה של הסל השיקום זה שיקום מיקצועי דרך משרד הבריאות רק לאחר חוועת דעת של פסיכיאטר ואז עים הוא מחליט שאני צריך להיות בסל השיקום אז כן התחיל להיות לי הוועדה והכול פתאום אומרים לי שהביטוח הלאומי אמר שאתה לא כשיר כלל לילמוד וזייפו כול מימני מסמכים אחרי זה לקח 4 חודשים באופן חריג לאשר לי לימודים ושאלו עים יש הוכחות שלי שאני כשיר שאלו מתי השיכאון שלך התחיל ראו שזה כלל לא קשור למחלה ואז נתנו לי את הלימודים לבסוף היה לי הקלטה של הפגישה שעובודת הסוציאלית של הביטוח הלאומי אמרה שתעשכ הכול כדי שאני לא יקבל לימודים עים זה מארגונים שונים או ממשרדי המממשלה סיפרתי את הכול כדי שתבנו את היעוץ שלי כי אני צריך לדעת עים יש לי זכות להגיש תביעה ועים זה חוקי לא לישלוח לי עירעור לאחר החלטה ליזרוק אותי כי שאלתי וכולם קיבלו בלי קשר עים הביטוח הלאומי צועד או לא אני היחיד שלא קיבל ועים זה חוקי ליפתוח לי תיק ברווחה בלי אישור ובלי ידיעה המבקר המדינה לא עוזר לי לברר ולא לידאוג לזה שיותר הביטוח הלאומי לא היתערב כלל שאללו מימני זכות להגיש תלונה ליפני כמה חודשים אמרו לי שכן אני זכאי ליתבוע ושזה חמור מאוד שלא שלחו לך עירעור כי כן היה לי הוכחות שאני משתףף פעולה וכשיר לילמוד היה לי הביטוח הלאומי ידעה את זה ולא שלחו עירעור כלל ואני שואל עים כול מה שעשו לי זה חוקי נתתי הכול כדי שתבינו את הכול ושיגידו לי את אמת עים כן אני זכאי או לא השמח עים תענו לי
עוד שאלות שנשאלו בנושא ביטוח לאומי:
הוצאת תו נכה לבת קשיששואלת21/7/2019 12:56

המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

(פרסום ממומן)

ענת אשכנזי, משרד עורכי דיןענת אשכנזי, משרד עורכי דיןאזור השפלה והסביבה053-9386724עוסקת בנזקי גוף ותביעות עבודה, רשלנות רפואית, ותביעות רכוש וביטוח.
יהושוע (שוקי) בלנגה - משרד עו"דיהושוע (שוקי) בלנגה - משרד עו"דאזור הצפון053-9428843עוסק בתחום הנזיקין לגווניו, בעבירות כלכליות ובצווארון לבן
רונן מעוז משרד עו"דרונן מעוז משרד עו"דאזור המרכז053-7359661נזקי גוף וביטוח לרבות ביטוח לאומי, רשלנות רפואית ותאונות
עו"ד סעאתי עדנה - משרד עו"ד ונוטריוןעו"ד סעאתי עדנה - משרד עו"ד ונוטריוןאזור המרכז 053-9428386דיני עבודה - עובדים ומעסיקים, ביטוח לאומי וכנוטריון צוואות והסכמים
עו"ד שרון בירון מרקוביץעו"ד שרון בירון מרקוביץאזור הדרום 053-9428863עו"ד מזה 20 שנים ונוטריון העוסקת בנזיקין, רשלנות רפואית, עבודה וחדלות פירעון