שלח הודעה ללא התחייבות
עורכי דין פורומים משפטיים פורום תביעות בנקים העברה ללא אישור מאחד החשבונות לשני

העברה ללא אישור מאחד החשבונות לשני

קרן דוד28/8/2018 14:44
שלום להורים שלי יש 2 חשבונות שונים שלא קשורים אחד לשני באותו בנק הבנק ביצע על דעת עצמו העברה מאחד החשבונות לשני על סך 5000₪ מה שגרר להחזרת חיוב משכנתא ולהחזרת חיוב על הרכב באחד החשבונות. נזק על סך כ5000₪. כאשר ההורים שלי הגיעו לבנק בכדי לברר מדוע ישנם החזרים למרות שיודעים שאמורה להיות יתרה שתאפשר הורדת תשלומים אלה הפקידה טענה שאמא שלי ביקשה לבצע העברה בין החשבונות (מה שלא קרה באמת) כאשר ההורים שלי טענו שזה מעולם לא קרה וביקשו לראות מסמכים שמעידים על כך שאמא שלי חתמה וביקשה לבצע את ההעברה הפקידה הציגה מסמך שבו כתוב שהעברה בגין קיזוז וחתימה של אחת הפקידות בבנק באותו רגע הבנק החזיר את הכסף בחזרה מכיוון שהבינו שזה בוצע ללא אישור ולא כחוק כעת יש כתם בחשבון של אחד ההורים שלי בגלל שחזר חיוב של משכנתא מה שיכול לבוא ליידי ביטוי בהמשך ולהשפיע בלקיחת משכנתא הבאה האם יש כאן עילה לתביעה? ולמי אפשר לפנות?
עוד שאלות שנשאלו בנושא תביעות בנקים:
החזרת צ`קים במשך שנה אראילה30/9/2018 10:23

המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

(פרסום ממומן)